A101 market zincirleri ilk faaliyetine 2008 yılında başlamış ve “İndirim Marketi” konseptini benimseyerek yaygınlaşmaya devam etmiştir. Kaliteli market ürünlerini düşük ve uygun fiyatlara müşterilere sunduğu belirten market zinciri, “Harca Harca Bitmez” sloganıyla satış politikasını sürdürmektedir. A101 müşteri hizmetleri, A101 mağazalarında veya A101 ürünlerinde karşılaştığınız sorunlara çözüm bulmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

A101 Müşteri Temsilcisi

A101 müşteri hizmetleri 0850 808 2 101 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. A101 mağazalarından alışveriş yaparken satış öncesinde veya satış sonrasında yaşadığınız problemleri A101 müşteri hizmetlerine bildirebilir ve gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. A101 müşteri hizmetleri, müşterilerin ürün ve hizmetler hakkında soru, öneri, görüş ve şikayetlerin bildirilmesi için hizmet vermektedir. Mağazalardan yaptığınız alışverişleri değerlendirmek ve görüşlerinizi ifade etmek için A101 internet sitesi üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” sayfasından “Mağazalar” bölümünü seçebilir ve istek, şikayet, teşekkür, kalite, ürün hakkında detaylı talebinizi iletebilirsiniz. Bu bölümde alışveriş yaptığınız mağazayı seçebilir ve gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

A101 müşteri hizmetleri, e ticaret işlemleri, A101 kapıda işlemleri, mağaza alışverişleri ve kiralık yer bildirimi gibi birçok farklı alanda çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

A101 Ürünleri

A101 market zincirleri, market, elektronik eşya, ev & yaşam eşyaları, anne & bebek eşyaları, oto & bahçe & yapı eşyaları, kozmetik & kişisel bakım ürünleri, kitap & kırtasiye ürünleri gibi birçok farklı kategorilerde ürünlerin satışı yapmaktadır. Market zinciri anlayışıyla hizmet verirken belirli dönemlerde yapılan kampanyalarla birlikte kısa süreli yeni ürünler sunulmaktadır. Bu ürünler dönemlik olarak katalog şeklinde yayınlanmaktadır.

A101 Hakkında

A101 market zinciri perakende alanında sektörün en büyük firmalarından bir tanesidir. Türkiye’nin 81 iline hizmet ağı oluşturan A101, 9.000’i aşkın marketi ile hizmetlerini her ve ilçeye ulaştırmayı hedef haline getirmiştir. A101’in resmi verilerine göre günümüzde 54.000 çalışana istihdam yaratmakta ve 600’ü aşkın firmadan ürün tedarik etmektedir. Dünya sıralamasına bakıldığında, dünyanın en hızlı gelişim gösteren ve büyüyen firmaları sıralamasında beşinci sırada yer almıştır. A101 müşteri hizmetleri, Türkiye’nin her ili ve ilçesinde yer alan bu market zincirinin ürün ve hizmet satışından doğabilecek mağduriyetleri çözmek ve memnuniyetleri arttırmak için çalışmaktadır.