Accessorize markası, Monsoon firmasının çatısı altında hizmetlerini sürdüren aksesuar markasıdır. Monsoon firması içinde üretilen aksesuarların büyük beğeni kazanması sonucunda, aksesuarlar için yeni bir yapılanmanın ve markanın gerekliliğine karar verilmiş ve Accessorize’nin temelleri atılmıştır. Global ölçekte birçok ülkede aksesuar satışı yapmakta olan marka, aksesuar alanında ilgi çekici ve modayı belirleyici ürünler ortaya çıkarmaktadır. Hedef kitle olarak kadınlar ve çocuklar belirlenerek belirli dönemlerde yeni kataloglar satışı sunulmuştur. Accessorize müşteri hizmetleri, satış öncesi ve sonrasında destek hizmeti vererek kullanıcıların memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Accessorize Müşteri Temsilcisi

Accessorize müşteri hizmetleri 0212 319 90 90 iletişim numarasından hafta içi tüm günlerde 10:00 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Accessorize markası, Unitim Perakende Grubu aracılığıyla ülkemizde satışa sunulmaktadır ve genellikle internet siteleri aracılığıyla satış hizmetleri gerçekleşmektedir. Accessorize müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek ürünler hakkında bilgi alabilir soru, öneri ve şikayetleriniz için bildirim oluşturabilirsiniz. Ayrıca yazılı ve görsel şekilde başvuru yapmak istiyor iseniz müşteri.iliskileri@unitim.com.tr mail adresinden bu başvuruyu yapmanız mümkün.

Türkiye genelinde İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere büyük alışveriş merkezlerinde mağazaları bulunmaktadır. Mağazalara ek olarak birçok internet sitesinde satışı yapılmaktadır. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan işlemlerin sipariş iptali, sipariş değişimi, kargo takibi, ürün iadesi ve değişimi gibi işlemlerini Accessorize müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler sayesinde öğrenebilirsiniz.

Accessorize İade ve Değişim

Accessorize ürünlerini iade ve değişim işlemlerini gerçekleştirmek istiyor iseniz satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz mağazalardan destek alabilirsiniz. Orijinal faturanız sayesinde iade işleminiz kısa sürede gerçekleşmektedir. Satın aldığınız veya sizlere hediye edilen ürünleri daha sonrasında beğenmediğiniz takdirde, kullanılmamış ve tadilata uğramımış olması kaydıyla 30 gün süreyle iade ve değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazalardan alınan ürünlerin değişim ücretini yine aynı mağazalardan gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerde herhangi bir problem gördüğünüz takdirde iade işlemlerini başlatabilirsiniz. Ürün iade edildikten sonra üretim aşamasında yaşanabilecek problemler incelenir ve eğer problem üretimden kaynaklı ise sizin tarafınıza “hediye çeki” tanımlanır. Accessorize müşteri hizmetleri, ürünlerin satış öncesi desteğini verdiği gibi satış sonrasında da memnuniyetinizi esas almaktadır.