Acıbadem Holding, sağlık merkezli kuruluşları ile Türkiye içinde faaliyetlerini sürdürmektedir. İlk çalışmalarına 1991 yılında Acıbadem Kadıköy Hastanesi’ni açarak başlamış daha sonra hastane ve tıp merkezlerinin sayısını arttırarak zincir sağlık merkezleri haline gelmiştir. Sağlık alanında birçok kolda istihdam yaratmanın yanı sıra gerekli personelin yetiştirilmesi için de çalışmalar yapılmaktadır. Acıbadem müşteri hizmetleri, sağlık hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin tanıtım ve randevu işlemlerini gerçekleştirirken hizmet sonrasındaki değerlendirmelerine de kayıt altına almaktadır.

Acıbadem Müşteri Temsilcisi

Acıbadem müşteri hizmetleri 444 55 44 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek sağlık sorunları ile ilgili başvuru ve randevu işlemleri hakkında yönlendirmelerin yanı sıra bilgilendirici işlemler de yapmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde yer alan hastanelerden sağlık hizmeti almak için Acıbadem müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Acıbadem müşteri hizmetleri doktorlar, hizmetler ve tıbbi danışma alanlarında kişilere bilgilendirici hizmetler sunarak uygun şartlardan doğru bilgiler almalarını ve gerek görülmesi halinde randevu oluşturularak hastanelerden yararlanmalarını sağlamaktadır. Acıbadem müşteri temsilcisi aracılığıyla, aldığınız sağlık hizmetlerini soru, öneri ve şikayet olarak bildirebilir, müşteri memnuniyetinin sağlanması için detaylı olarak incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Acıbadem Sağlık Grubu

Acıbadem, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede sağlık hizmetlerini yürütmekte ve bunlara bağlı olarak çeşitli sağlık alanlarında tedavi ve tanı çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’deki veya diğer ülkelerde yer alan sağlık hizmetlerinden yararlanmak için 444 55 44 numaralı Acıbadem müşteri hizmetleri numarasını arayarak bilgi edinebilir ve talebiniz doğrultusunda muayene için randevu alabilirsiniz.

Donanımlı ve uzman doktorlar tarafından sunulan sağlık hizmetleri teknoloji ile desteklenmektedir. Acıbadem sağlık hizmetlerinin yanı sıra Acıbadem Hayat adı altında sağlığınıza olumlu etki edecek bilgiler paylaşılmaktadır. Bu alanda yaşadığınız problemler için bilgi verici yazılara ulaşabilir ve daha sağlıklı bir yaşam sürmek için önerilere dikkat edebilirsiniz. Burada sunulan öneriler yaşam döngüsünü sağlıklı hale getirmek için belirtilen uyarılardır. Kişiden kişiye değişiklik göstereceği için yaşadığınız problemlerin çözümünü Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki hastanelerde görev yapan uzman doktorlar tarafından bulabilirsiniz.