Adidas markası, global ölçekte spor ürünleri üreten ve sektöründe önde gelen isimlerinden bir tanesidir. Kurucu Adolf Dassler, Adidas ismini kendi ismiyle ilişkilendirerek ortaya çıkarmıştır. Adolf Dassler’ın abisi Puma markasının kurucusudur. Bu aile ilişkisi sayesinde Adidas’ın oluşma süreci kolaylaşmış ve 1920 yılında ayakkabı üretimine başlanmıştır. Adidas müşteri hizmetleri, spor ürünleri alanında satılan tüm Adidas marka ürünler için satış öncesi ve satış sonrası hizmetini sürdürmektedir.

Adidas Müşteri Temsilcisi

Adidas müşteri hizmetleri 0850 502 61 41 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Hafta içi her gün ve cumartesi günleri dahil olmak üzere saat 09:45 – 18:45 aralığında iletişim kurabilirsiniz. Adidas müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişlerinize ait sipariş detayı, sipariş iptali, sipariş iadesi gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ürünler hakkında bilgi alabilir veya yaşadığınız sorunlar hakkında bildirimlerde bulunabilirsiniz. Bu iletişim numarası online alışveriş ve müşteri desteği için kullanılabilmektedir. Ayrıca Adidas müşteri hizmetlerine yazılı ve görsel öğeleri kullanarak ulaşmak istiyorsanız support-tr@onlineshop.adidas.com.tr  mail adresinden talebinizi dile getirebilirsiniz.

Adidas müşteri hizmetleri, Adidas ürünlerinin defolu çıkması, yanlış ürün teslimi, satış öncesi ve satış sonrasında yaşadığınız problemler gibi birçok konuda sizlerin memnuniyetini sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Adidas İade Koşulları

Adidas online mağazasından sipariş ettiğiniz ürünlerde yanlışlık veya eksiklik olması halinde Adidas müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek paket hakkında bilgilendirme yapabilir ve durumu kanıtlamanız halinde zararınızın veya iadenizin karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Online Adidas mağazasından sipariş verdiğiniz takdirde, ürünleri belirli nedenlerden dolayı iade etmek istiyorsanız bu işlemi 60 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak iade işlemini yapabilmeniz için ürünün giyilmemiş ve kullanılmamış olması, orijinal etiketine ve orijinal paketine sahip olması, aksesuarların tamamının yer alması ve ürün faturalarının eksiksiz olması gerekmektedir. Talimatlara uymayan veya eksik olan ürünlerin iade işlemleri gerçekleştirilmez.

Adidas’ın online mağazaları dışında yetkili bayi ve mağazalardan aldığınız ürünlerin iadesi ve değişimi için direkt olarak satın aldığınız mağazalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Adidas Geri Ödeme

Adidas online mağazalarından yaptığınız iade işlemlerinin geri ödemesi, ürünün Adidas’a ulaşmasının ardından 5 gün ve 21 gün arasında değişiklik göstermesidir. Geri iade ettiğiniz ürünlerinin iade işlemlerinin yapılabilmesi için yukarıda bahsettiğimiz gibi iade talimatlarına uygun olması gerekmektedir. Adidas firması bu sürecin sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi için iade ettiğiniz ürünler üzerinde kalite kontrol ve kullanım talimatı kontrolü yapmaktadır.

Adidas Hakkında

Adidas markası, spor ürünleri üreticileri arasında saygınlığa ulaşmış öncü firmalardan bir tanesidir. Futbol, basketbol, koşu, tenis, training, yüzme, yoga, autdoor gibi birçok spor kategorisinde ekipmanlar üretirken aynı zamanda sporun gelişmesi için reklam ve sponsorluk anlaşmaları da yapmaktadır. Spor kulüpleri ve milli takımların ekipman sponsorluğu gibi çalışmaları bulunmaktadır. Her yaş grubuna uygun kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde ayakkabı, giyim ve aksesuar alanında ürün yelpazesi bulunmaktadır. Adidas müşteri hizmetleri tüm bu alanlarda satışı yapılan ve milyonlarca kişiye ulaşan müşteri kitlesine hizmet vermektedir.