1992 yılında moda sektörüne giriş yaparak ürün ve satış rolünü üstlenen Adil Işık firması, adL mağazaları ile satış ve hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Hizmete başladığı ilk dönemlerden itibaren marka kimliğini yukarı seviyelere çıkararak yurtiçi ve yurtdışındaki satış noktalarıyla ürün satış hacmini yükseltmiştir. Adil Işık müşteri hizmetleri, adL ürünlerinin satış öncesi ve satış sonrasındaki desteğini sunarak marka müşterilerinin memnuniyetlerini esas almaktadır.

Adil Işık Müşteri Temsilcisi

Adil Işık müşteri hizmetleri 444 3 235 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Adil Işık mağazalarından veya internet şubelerinden yaptığınız tüm alışverişler için müşteri hizmetleri desteğinden yararlanabilirsiniz. Adil Işık markaları ürünler hakkında soru, öneri ve şikayetleriniz firmanın ilerleyişini sürdürmesi için önemli sayılacak memnuniyet esaslarını içermektedir.

Alışveriş yaptığınız mağazalarda satın aldığınız ürünler ve karşılaştığınız hizmetler konusunda yaşadığınız problemler karşısında Adil Işık müşteri hizmetlerine bildiride bulunabilir. Ayrıca, internet mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerin sipariş detayı, sipariş iptali, kargo sorgulaması, ürün iadesi, ürün değişimi gibi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Adil Işık Değişim ve İade

Sipariş ettiğiniz veya mağazalardan aldığınız Adil Işık ürünlerini, memnun kalmamanız halinde ürünü satın aldığınız günden itibaren 30 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz. Ürün iade işlemlerini gerçekleştirebilmek için ürünlerin kullanılmamış olması gereklidir. Ürünleri satın aldığınız sizlere verilen orijinal paketleme ekipmanlarının da bulunması şarttır. İnternet mağazası üzerinden yaptığınız siparişlerin iade işlemleri için belirtilen anlaşmalı kargo firmasıyla geri gönderim işlemini yapabilirsiniz. Belirtilen firmanın dışında yapılan kargo gönderimleri kullanıcılara aittir.

Değişim işlemleri için ise yukarıda belirtilen işlemlerin aynısı uygulanmaktadır. Sizlere en yakın Adil Işık mağazasından değişim yapabilir veya teslim aldığınız günden itibaren 30 gün içinde değişim talebi için Adil Işık müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Adil Işık Ürünleri

Adil Işık firması 1992 yılından itibaren birçok kategoride ürün yelpazesini genişleterek modaya uyum sağlamış ve müşterilerin ilgisini çekmiştir. Günümüzde bluz, ceket, etek, gömlek, hırka, kazak, mont, pantolon, sweatshırt, şort, tshirt, tulum, yağmurluk, yelek, elbise gibi birçok giyim ürünü üretirken aynı zamanda tamamlayıcı aksesuarların da satışını yapmaktadır.