Altınbaş markası, 1975 yılında Altınbaş ailesinin girişimleri sonucu Gaziantep’te kurulmuş ve daha sonra elde ettiği başarılarla tasarım ve kalitesiyle sektörde varlığını sürdürmüştür. Sektörde tecrübeli bir marka olan Altınbaş, markalaşmayı verdiği önemli birlikte hem yenilikleri beraberinde getirmiş hem de Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede mağazalar açarak yükselmeyi hedeflemiştir. Altınbaş müşteri hizmetleri, satılan her ürünün tanıtımını ve desteğini sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Altınbaş Müşteri Temsilcisi

Altınbaş müşteri hizmetleri 444 5683 & 444 LOVE iletişim numarasından hizmet vermektedir. Altınbaş müşteri temsilcisi ile hafta içi her gün 09:00 – 17:00 saatleri arasında iletişim kurabilir, ürünler hakkında soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ürünler hakkındaki görüşlerinizi mail yoluyla bildirmek istediğinizde musteriiliskileri@altinbas.com adresini kullanabilirsiniz.

Altınbaş müşteri hizmetleri, kuyumculuk sektöründe satılan kendi markası altında bulunan tüm ürünlerin satış öncesi tanıtımını yaptığı gibi satış sonrasında da iade, değişim, iptal ve garanti işlemleri kapsamında bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yapmaktadır. Benimsenen politika ile müşteri mağduriyetlerinin engellenmesi ve memnuniyet seviyesinin üst düzeyde tutulması için Altınbaş müşteri temsilcisi görevini yerine getirmektedir.

Altınbaş İade ve Değişim

Altınbaş müşteri hizmetleri iade ve değişim sürecinin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Altınbaş internet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin iade işlemleri, satın alma işleminden sonraki ilk 14 gün içinde gerçekleştirilebilmektedir. İade işleminin yapılabilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade ve değişim talebi ile geri iade ettiğiniz ürünlerin kontrol aşaması uzmanlar tarafından yapılmakta ve sorunsuz ürünlerin değişimi gerçekleşmektedir. İnternet sitesi üzerinden verilen siparişleriniz, size ulaşana kadar Altınbaş markasının güvencesi altındadır.

Mağazalardan alınan ürünler yine mağazalar aracılığıyla, fatura kesim tarihinden sonraki ilk 14 gün içinde iade ve değişim işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. İnternet mağazasında olduğu gibi ürünlerin kullanılmamış ve hasarsız olması gerekmektedir.

Altınbaş Ürünleri

Altınbaş markası kalitesi ve tasarımlarıyla ön planı çıkmaya başaran kuyumculuk sektörünün önemli firmalarından bir tanesidir. Ülkemizde yaygın olmakla birlikte dünya genelinde toplam 500 mağazaya sahip olarak hizmet vermektedir. Altınbaş markası alyans, yüzük, küpe, kolye, bilezik, bileklik, düğün seti gibi ürünleri üretirken, kadın, erkek ve çocuk kategorilerine ayrı ürün koleksiyonları çıkarmaktadır. Belirli dönemlerde alyans, altın ve pırlanta koleksiyonları ile müşterilerini büyülemeye devam etmektedir. Altınbaş müşteri hizmetleri, Altınbaş markası adı altında satılan tüm ürünlerden memnuniyet sağlanması için çalışmalarını yürütmektedir.