Anadolu Efes grubunun ilk markası Efes Pilsen üretimine başlanıldığında tarihler  1969’u göstermektedir.  Ülkemizin birçok şehrinde şerbetçi otu fabrikaları, malt üretim fabrikaları gibi bira üretimine katkı sağlayacak malzemelerin fabrikasyon işlerini tamamlayacak fabrikalar kurduktan sonra içecek sektöründe alkollü ve alkolsüz ürünlerin üretiminde çok büyük bir rol oynadı. Yabancı sermayelerle yapılan ortaklıklar sonucu dış pazara açılması daha da olanaklı hale geldi. Avrupadaki birçok şehirde de fabrikasyon üretime geçen Anadolu Efes, buradaki borsalarda işlem görmeye başladı. 2000’li yılların başından itibaren bira üretim ve dağıtımında 6 kıtaya yayılmayı başardı. Efes Pilsen, dünyanın en güvenilir ve bağımsız bira akademilerinden Alman VLB Berlin tarafından Türkiye’de ilk kez üstün kalite sertifikasına layık görüldü.

Anadolu Efes Biracılık Müşteri Temsilcisi

Anadolu Efes Biracılık ile iletişime geçerek, istek, soru ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. 444 33 37 Anadolu Efes Biracılık Müşteri Hizmetleri’nin güncel numarasıdır. Dünya çapında üretimine devam etmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi müşteri memnuniyetini önemsemesidir. Müşteri hizmetlerinden her türlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorular sorabilirsiniz. İçtiğiniz tüm ürünlerin güvenilirliğini yine bu numaralar aracılığıyla öğrenebilirsiniz. İnsanın her işlerinde ve kararlarında odak noktaları olduğun altını çizen Anadolu Efes Biracılık, tüketicilerini, çalışanlarını ve toplumu daima ön planda tutmaktadır. Karşılaştığınız tüm problemler karşısında şirket etiğine ve prensiplerine uygun çözümler bulabilirsiniz.

Anadolu Efes Biracılık Vizyonu

Anadolu Efes vizyon olarak güvenli bir şekilde ilerliyor. “Faaliyette olduğumuz pazarlarda en beğenilen içecek markası olmak” mottosuyla çıktıkları bu yolda misyon olarak da “İnsanları, markalarımızı keyif ve sorumlulukla tüketerek hayatın anlarını paylaşmaları için biraraya getirmek” olarak açıklamaktadırlar. Anadolu Efes, ürünleriyle dünyanın en prestijli marka ödüllerinden birisi olan World Branding Awars’ta “Yılın Markası” ödülüne layık görülmüştür.  Tüm dünyada saygı duyulan, üreten ve tüketilen bir marka olmanın kolay olmadığını ve bu seviyelere yaptıkları doğrular sayesinde geldiklerini biliyoruz.  Günümüzde turizm, sanayi, spor ve eğitim gibi birçok alanda yatırımları ve bağışları bulunan Anadolu Efes grubu ülkemiz için büyük bir değer taşımaktadır.