Anadolubank’ın temelleri 1961 yılında atılmış daha sonrasında 1997 yılında özelleştirmelerden faydalanılarak el değiştirmiş. Bankacılık sektöründe genç, dinamik ve aktif bir rol oynamayı benimserken aynı zamanda geçmişe dayanan tecrübesini de ön plana çıkarmaktadır. Bireysel finansman işlemlerinin yanı sıra küçük ve orta ölçekli işletmelere de destek paketleri sunmaktadır. Anadolubank müşteri hizmetleri adlı yazımızda, bankanın bilgilendirme ve taleplerini işleme alan destek hizmeti açıklanmaktadır.

Anadolubank Müşteri Temsilcisi

Anadolubank müşteri hizmetleri 0850 222 55 50 numaralı iletişim kanalından destek hizmetini sunmaktadır. Anadolubank müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerde finansman işlemleriniz için soru, öneri veya şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcileri 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinde yer alan “Müşteri Memnuniyet Formu” sayesinde de taleplerinizi iletebilmeniz mümkün.

Anadolubank müşteri hizmetleri, memnuniyeti sağlayan destek hizmetinin yanı sıra finansman yönlendirmelerini de yapmaktadır. Anadolubank müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde kredi kartı limit sorgulama, kredi kartı borç sorgulama, şifre bilgileri, kişisel bilgi güncelleme, banka hesabı bakiye sorgulama, EFT, havale, fatura ödeme talimatı gibi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Görüşmelerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için hesap kullanıcı doğrulaması yapılmaktadır. Talimatı veren kişinin hesabın gerçek sahibi olduğu doğrulandıktan sonra işlemleriniz Anadolubank müşteri hizmetleri aracılığıyla saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir.

Anadolubank Hizmetleri

Anadolubank, bankacılık sektörü içerisinde bireysel, işletme & KOBİ, ticari & kurumsal ve tarım alanlarına finansman sağlamaktadır.

Bireysel müşteriler için kiralık kasa, kredi kartları, sigorta, nakit yönetimi, kredi ve mevduat işlemlerine olanak sağlamaktadır. İşletme sektöründe yer alanlar için ise kredi kartları, pos, çek, yatırım ürünleri, mevduat, işletme kredileri, gayrinakdi krediler, KOSGEB destekleri ve sigorta gibi destekleri sunmaktadır. Tarım ile uğraşan kişiler, bireysel veya ticari faaliyetleri için finansman desteği de alabilmektedir. Bu alanda uygulanan destekler, kişilerin üretim aşamasındaki nakit ihtiyaçlarını karşılamasına ve hasat zamanında geri ödemesini sağlamasına yardımcı olacak şekilde hazırlanmaktadır. Anadolubank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında detaylı bilgi alabilir ve işlemlerinizi başlatmak için bildirim yapabilirsiniz.