AnadoluJet, “Uçmayan Kalmasın” sloganıyla 2008 yılında kurulmuş ve günümüze kadar 100 milyonun üzerinde müşterisine ulaşım hizmetini sağlamış bir hava yolu firmasıdır. Geniş kitlelerin hava yolu imkanlarından yararlanabilmesi amacıyla uygun fiyat politikasını benimsemiş ve ülkemizin birçok köşesine hizmet sağlayarak herkesin faydalanabilmesini amaçlamıştır. 5 uçakla faaliyete başlayan AnadoluJet, uçak ve sefer sayısını arttırarak hedeflerini doğrultusunda ilerlemektedir. AnadoluJet müşteri hizmetleri, uçuşlarınızın bilgisi ve verilen hizmetlerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için hizmet vermektedir.

AnadoluJet Müşteri Temsilcisi

AnadoluJet müşteri hizmetleri 444 2 538 (444 A JET) & 0850 333 2 538 numaralı iletişim kanallarından hizmet vermektedir. AnadoluJet müşteri temsilcisi ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilir ve soru, öneri, şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Uçuşlar hakkında bilgilendirme amacının yanı sıra uçuşların ve hizmetlerin değerlendirilmesi için de çalışmalarını sürdürmektedir. Değerlendirmeleriniz ve şikayetleriniz için bildirim oluşturabilir ve daha sonra sizlere sunulan takip numarası ile şikayetlerinizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

AnadoluJet müşteri hizmetleri uçuşlar için rezervasyon, biletleme, elektronik bilet, check in, bagaj, koltuk seçimi, bebek ve çocuk yolcu, hamile yolcu, özel ihtiyacı olan yolcular, evcil hayvan taşınması, spor eşyaları taşınması, kargo ve taşınabilecek özel eşyalar konularında gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Uçuş seferleri, sefer saati değişiklikleri, kayıp bagaj bildirimi ve yaşanabilecek tüm sorunlar karşısında çözüm odaklı yaklaşılmaktadır.

AnadoluJet İşlemler

AnadoluJet hava yolu firmasına ait birçok işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Uçuş öncesinde check in, koltuk seçimi, ilave bagaj işlemi, havalimanı transfer işlemleri, seyahat sigortası, CIP yolcu salonu gibi işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz gibi uçuş sonrasında da havalimanı transfer, araç kiralama ve bagaj takibi işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Bagaj konusunda yaşanabilecek karışıklıklar ve oluşabilecek hasarlar için “Kayıp, Hasarlı ve Geç Teslim Edilen Bagaj” bildirimi yaparak yaşanacak gelişmeleri takip edebilirsiniz. AnadoluJet müşteri hizmetleri ve AnadoluJet müşteri temsilcileri, sizlerin mağduriyet yaşamaması ve hasarlarınızın engellenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşanabilecek tüm olumsuz olaylar için bildirim yaparak gerekli işlemlerin sonuçlanması için takipte bulunabilirsiniz. Türkiye geneli uçuş hizmeti veren firmanın, müşterilerin uçuş hizmetini sağlıklı ve maddi manevi hasarsız gerçekleştirebilmeleri için çalışmalarını sürdürmektedir.