Atasay Kuyumculuk, 1937 yılında Hacı Mustafa Kamer’in öncülüğünde Denizli’de kuruldu. Daha sonraki çalışmalarda Mustafa Kamer’in Türkiye turuna çıkarak yeni mağazaları bünyesine katma çalışmaları gerçekleşti. 1980’li yılların başında ise yurtiçinde olduğu kadar yurtdışı çalışmaları da başlatıldı. Dış ülkelere ofisler ve mağazalar açılarak ilk ihracatlar gerçekleştirildi. Atasay müşteri hizmetleri, Türkiye çapında birçok mağazası bulunan Atasay markasının ürün satış öncesi ve satış sonrasındaki desteğini oluşturmaktadır.

Atasay Müşteri Temsilcisi

Atasay müşteri hizmetleri hafta içi her gün 08:00 – 18:00 ve hafta sonu 09:00 – 14:00 saatleri arasında 0850 800 42 82 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Atasay müşteri temsilcisi aracılığıyla ürünler ve hizmetler hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi firmaya ulaştırabilirsiniz. Ürünler hakkındaki istek ve görüşlerinizi yazılı ve görsel bir şekilde ifade edebilmek için Atasay WhatsApp çağrı merkezine 0535 365 84 68 numarasından ulaşabilirsiniz.

Atasay internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerin sipariş detayını, sipariş iptalini, kargo takibini, iade ve değişim hizmetlerini Atasay müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler, kargo aşamasından itibaren garanti altına alınmakta ve sizlere güvenli bir şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır.

Atasay İade ve Değişim

Atasay mağazalarından alınan ürünlerin, kullanılmadan veya orijinalliği bozulmadan iade veya değişim işlemleri yine aynı mağazadan gerçekleştirilmektedir. İnternet sitesi üzerinden yapılan siparişlerde ise ürünün sizlere ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkına sahip olarak değişim ve iade işlemleri yapılmaktadır. İade edilen ürünlerin iade şartlarına uyup uymadığı uzman kişiler tarafından inceledikten sonra onaylanırsa, bir hafta içinde iade işlemleri başlamaktadır.

Atasay Ürünleri

Atasay markası adı altında yüzük, altın set, halhal, alyans, kolye, aksesuar, bileklik, küpe ve bilezik çeşitlerinde altın, pırlanta ve elmas malzemeleri olmak üzere farklı koleksiyonlar tasarlanmaktadır. Erkek, kadın ve çocuk olmak üzere tasarlanan birçok tasarım, kuyumculuk sektörüne öncülük etmektedir. Aynı gün kargo imkanı sunarak internet sitesi üzerinden alınan tüm ürünlerin hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılması amaçlanmaktadır. Kargo süresince garanti işlemleri uygulanmakta ve ürününüz sizlere ulaşana kadar güvencesi Atasay’a ait olmaktadır. Atasay müşteri hizmetleri ürünlerinizin iptal ve iade işlemlerinde de memnuniyetinizi esas almaktadır.