ATV, ülkemiz genelinde televizyon yayıncılığı alanında hizmet veren ve ulusal yayın çalışmalarını sürdüren bir kanaldır. Yayın haklarını Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı olarak sürdürmektedir. Dizi, eğlence, haber, içerik gibi birçok farklı alanda yayınlarını sürdürmektedir. İzlenme seviyesi olarak ülkemizin tercih edilen yayın kanallarından bir tanesidir. ATV müşteri hizmetleri, yayın öncesinde ve yayın sırasında yaşanabilecek tüm soru ve sorunlar karşısında çözüm olmaktadır.

ATV Müşteri Temsilcisi

ATV müşteri hizmetleri 444 888 1 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. ATV müşteri hizmetleri izleyicilerin talep, öneri ve şikayetlerini dikkate alarak çalışmalarını sürdürmektedir. ATV yayın akışı sırasında yanlış bilgilendirme, rahatsızlık, etik kuralları, şikâyet talepleri gibi yayıncılık hayatında karşınıza çıkabilecek tüm sorunlar hakkında bildirim yapabilmeniz mümkün. Yapacağınız bildirimleri yazılı ve görsel bir şekilde sunmak isterseniz iletisim@atv.com.tr mail adresini de kullanabilirsiniz.

ATV Hakkında

ATV yayın kanalı birçok alt kanalla birlikte yayıncılık hayatını devam ettirmektedir. Ulusal yayıncılık yaparak ülkemiz genelinde tercih edilen ve reyting sıralamasında üst sıralarda yer alan bir kanal durumundadır. ATV kanalının alt kategorileri olarak A Haber, A Spor, A Para, A News kanalları hizmet vermekteyken Turkuvaz Medya Grubuna ait radyoculuk ve gazetecilik faaliyetleri de sürdürülmektedir. ATV kanalı yayın hayatını RTÜK kuralları çerçevesinde sürdürürken izleyicilerin görüş ve düşünceleri de önem kazanmaktadır. ATV müşteri hizmetleri aracılığıyla her izleyici görüş ve düşüncelerini ifade edebilmektedir.