Avva markası, erkek giyim alanında yeni bir yapılanma ve moda anlayışla 2000 yılında kurulmuş ve daha sonrasında yurtiçi ve yurtdışında alanda mağaza sayısını arttırarak global ölçüde beğeni toplamıştır. Kendisine özgün tasarımları ve yapısıyla dikkat çeken Avva, sunduğu koleksiyon ve ürünlerle tercih edilme oranını arttırmaya devam etmektedir. Genel hedef kitlesi 25-45 yaş aralığı olarak belirlenmiş ve bu çizgide tasarımlar ele alınmıştır. Avva müşteri hizmetleri, mağazalarda ve internet sitesinde yaşanabilecek tüm sorunlara karşı çözüm olmak amacıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

AVVA Müşteri Temsilcisi

Avva müşteri hizmetleri 0850 360 28 82 numaralı iletişim numarasından hizmet vermektedir. Avva müşteri temsilcileri ile görüşerek mağazalarda ve internet sitesi üzerindeki siparişler hakkındaki ürün ve hizmetleri değerlendirebilir, soru, öneri ve şikayetleriniz için bildirim oluşturabilirsiniz. Avva müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Avva müşteri hizmetlerine yazılı ve görsel bildirim yapmak için musterihizmetleri@avva.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Avva müşteri hizmetleri, alışverişleriniz sırasında yaşayabileceğiniz tüm problemler karşısında müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Siparişlerinizdeki sipariş detayını, sipariş iptalini, kargo takibini, iade ve değişim taleplerini Avva müşteri temsilcileri ile paylaşabilirsiniz. Yapılan bilgilendirmeler ve yönlendirmeler ile birlikte işlemlerinizi sağlıklı bir şekilde yapmanız amaçlanmaktadır.

AVVA İade ve Değişim

Resmi internet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin iade işlemlerini, sipariş tarihini başlangıç sayarak 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için ürünün orijinalliğinin bozulmaması ve kullanılmamış olması şart olarak belirlenmiştir. İnternet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin değişim işlemleri mağazalardan yapılamaz. İade işleminin onaylanması ile birlikte ödeme türünüze güre yedi iş günü içerisinde ödediğiniz tutar iade edilir.

Avva mağazalarından satın alınan ürünleri yine aynı mağaza aracılığıyla iade etmeniz veya değiştirmeniz mümkündür. Yukarıda belirtildiği gibi ürünün orijinalliğinin bozulmaması ve kullanılmamış olması temel alınan şarttır.

AVVA Ürünleri

Avva, erkek giyim sektöründe yurtiçinde ve yurtdışında satış yapmaktadır. Yurtiçinde 83, yurtdışında ise 44’ü aşkın mağazası bulunan Avva, koleksiyonlarını müşterinin istek ve ihtiyaçlarına göre şekillendirmektedir. Erkek giyim kategorisinde alt giyim, üst giyim, dış giyim, aksesuar ve ayakkabılarına ulaşabilirsiniz. Sezon içerisinde yeni ürünlerin ve koleksiyonların tanıtımı yapılmaktadır.