Ayakkabı Dünyası, ayakkabı üretici firmalarını bünyesinde bulundurarak satışını yapmakta olan ayakkabı mağaza zinciridir. Mağaza içerisinde birçok farklı markanın ayakkabı, çanta ve aksesuarları yer almaktadır. Sektör içerisindeki çalışmalarıyla perakende ayakkabı tecrübesi kazanmış ve en popüler markalardan biri haline gelmiştir. Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri, müşterilerin mağazalardan veya internet sitesi üzerinden yaptıkları alışverişlerin satış öncesinde ve sonrasında destek hizmetini sunmaktadır.

Ayakkabı Dünyası Müşteri Temsilcisi

Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri 0850 622 70 02 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Ayakkabı Dünyası müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın alacağınız ürünler hakkında bilgi alabilir veya satış sonrasındaki soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla aldığınız ürün ve hizmetleri değerlendirmeniz büyük önem kazanmaktadır.

Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri, internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler hakkında sipariş detayı, kargo takibi, iptal talebi, iade talebi ve değişim taleplerinizi işleme alarak gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

Ayakkabı Dünyası İade ve Değişim

Ayakkabı Dünyası internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri almaktan vazgeçmiş iseniz, kargo yola çıkmadan iptal edebilirsiniz. Bu işlemi Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri aracılığıyla saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası iade işlemleri için belirtilen süre, ürünün sizlere ulaştığı tarihten itibaren 15 gündür. 15 gün içerisinde kullanılmamış, hasar görmemiş ve orijinalliği bozulmamış ürünlerin iadesi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden alınan ürünlerin iade işlemleri mağazalardan yapılmamaktadır. Belirtilen kargo ile iadenizi genel depoya göndermeli ve takip işlemlerini yürütmelisiniz. Belirtilen kargo dışındaki firmalardan gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

Çeşitli nedenlerden dolayı aldığınız ürünleri değiştirmek istiyor iseniz sizlere en yakın Ayakkabı Dünyası mağazasına giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Değişim işlemleri için belirtilen süre 15 gündür. Değişim talebinde bulunabilmek için ürünün kullanılmamış, yıpranmamış ve orijinalliğinin bozulmamış olması gerekmektedir. Sizlere gönderilen kutu ve faturasıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi ve mağazalar arasında kampanyalardan kaynaklanan farklılıklar olabilmektedir. Bu durum dikkate alınarak ürün fiyat farkı istenebilmektedir.

Ayakkabı Dünyası Hangi Markalar Bulunur?

Ayakkabı Dünyası kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde her yaş grubuna hitap edebilecek ayakkabı, aksesuar ve çanta satışını yapmaktadır. Ayakkabı Dünyası içinde bulunan popüler markalar Adidas, New Balance, Hummel, Caterpillar, Dockers, U.S. Polo, Pierre Cardin, Reebok, Nike, Puma, Harley Davidson, Lumberjack, Scooter, Skechers, Lacoste ve Hammer Jack olarak sıralanmaktadır. Bunlara ek olarak birçok farklı türde ayakkabı üretimi yapan markalar da bulunmaktadır.