Aygaz, Türkiye’deki LPG temin, stoklama ve dolumu alanında hizmet veren köklü kuruluşlardan bir tanesidir. 1961 yılında faaliyetlerine başladıktan sonra gelişimini devam ettirerek hizmet ağını genişletmiş ve neredeyse Türkiye’nin her noktasına hizmet sunmuştur. Günümüzde ülkemiz sınırları içerisindeki tüm illeri kapsayan 2.406 tüpgaz ve 1.718 otogaz istasyonu bulunmaktadır. Aygaz müşteri hizmetleri ise ürün ve hizmetlerden kaynaklanabilecek tüm sorunları çözümlemek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Aygaz Müşteri Temsilcisi

Aygaz müşteri hizmetleri 444 4 999 olarak belirlenmiştir. Aygaz müşteri temsilcilerine ulaşarak Aygaz hizmetlerini değerlendirebilir, soru ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Hizmet aldığınız tüm Aygaz temsilciliklerinden üst düzeyde memnuniyet sağlamanız temel ilke olarak kabul edilmektedir. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklar karşısında bu iletişim numarasını kullanarak bildirim yapabilirsiniz. Günde 60 bin eve ve 200 bin araca enerji sağlayan Aygaz’ın memnuniyet ilkesini benimseyerek hareket etmesi, hizmetlerin devamlılığı ve hizmetin sürekliliği için gerekli görülmektedir.

Aygaz müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek alınan hizmetlerin ve kullanılan ürünlerin değerlendirmesini yapabileceğiniz gibi yaşadığınız problemleri de bu kanal aracılığıyla ifade edebilirsiniz. Gerekli eksikliklerin düzeltilmesi ve hizmetin kalıcı olarak sunulması için sizlerin bildirimleri önem kazanmaktadır.

Aygaz Ürünleri

Aygaz her kullanım için ayrı ürünler sunmaktadır. İşyeri tüpleri, küçük tüpler, ev tüpleri ve Aygaz maksi tipleri, müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmekte ve sunulmaktadır. Tüpgaz, otogaz, dökmegaz, doğal gaz ve gerekli hizmeti sağlayacak cihazların üretimi gerçekleştirilmektedir. Yurtiçi piyasasındaki başarısı kadar yurtdışına da ihracatlar yapılmaktadır. Aygaz internet sitesi üzerinden ihtiyaçlarınıza göre ürün temin edebileceğiniz online satış platformu bulunmaktadır. Ayrıca otogaz alanında da herkesin ulaşabileceği istasyonlardan araçların enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Günümüzde 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir. Tüm bu ihracatı ve ürün teminini hazırlayabilmek amacıyla büyük ölçekli fabrikalar faaliyete geçirilmiştir. Kurulduğu dönemden itibaren kapasite artırımına giderek, herkesin ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanmıştır. Ülkemiz genelindeki ürün ve hizmet ağı sayesinde, başarısını arttırmış ve neredeyse her hanenin ulaşabileceği yakınlığa erişmiştir. Aygaz müşteri hizmetleri, ürün ve hizmet kullanıcılarının mağduriyetlerini gidermek ve memnuniyetlerini üst seviyelerde tutması amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Ürün temin, stoklama ve dolum hizmetlerinin yanı sıra, ürünleri kullanan müşterilerin de memnuniyetleri bir o kadar önem kazanmaktadır.