Bershka, İspanyol İnditex Grubuna ait giyim markasıdır. Moda konusunda son trendleri takip etmek veya trendi kendi yaratmak amacıyla giyim markası oluşturulmuş ve ilerlemesini hızlı sürdürerek günümüzde 70’den fazla ülkede 1000’den fazla mağazasıyla satış yapmaktadır. Hedef kitle olarak belirlenen kişiler daha çok genç yaş grubunu oluşturmakta ve müziği, sosyal medyayı, trendleri takip eden kişilerdir. Bershka müşteri hizmetleri, Türkiye’deki ürün satış öncesi ve satış sonrası desteğini sunmaktadır.

Bershka Müşteri Temsilcisi

Bershka müşteri hizmetleri ile hafta içi her gün saat 10:00 – 17:00 aralığında 0850 282 50 06 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Bershka müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde mağazadan veya internet sitesi üzerinden satın almak istediğiniz ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Satış sonrası aldığınız ürün ve hizmetlerin için de soru, öneri ve şikayet bildirimlerinde bulunarak mağduriyetlerin giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bershka müşteri hizmetleri, mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler için satış sonrası destek hizmeti sunmaktadır. İnternet sitesinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, kargo takibi, hasarlı kargo, iptal, iade ve değişim süreçleri hakkında bilgilere Bershka müşteri temsilcisi aracılığıyla ulaşabilir ve onların yönlendirmelerini takip ederek işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Bershka İade ve Değişim

İnternet sitesinden satın aldığınız ürünlerin hepsini veya birkaçını iptal etmek için kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Bu süre zarfında siparişinizden ürün çıkarabilir veya tamamını iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz.

Bershka mağazalarından ve internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri iade etmenin iki farklı yolu vardır. Bulunduğunuz bölgede sizlere en yakın Bershka mağazasına giderek satın aldığınız ürünün kategorisi bulunuyor ise (kadın – erkek) iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yöntem olarak ise internet sitesi üzerinden iade işlemi gerçekleştirmek için talepte bulunabilir ve belirtilen teslimat noktalarına ürünü bırakabilirsiniz.

Bershka Ürünleri

Bershka giyim markası, kadın ve erkek kategorilerinde genellikle genç yaş grubu için ürünler ortaya çıkarmaktadır. Bershka ürünleri tişört, gömlek, pantolon, kazak, ceket, kaban, ayakkabı, aksesuar gibi giyim sektöründe yer alabilecek birçok ürünün üretimi gerçekleştirilmektedir. Bershka müşteri hizmetleri, ürünlerin satış öncesinde bilgilendirme amacıyla da hizmet vermektedir.