Bim, ülkemizde uzun süredir satış yapan ve müşterileri tarafından gerek fiyat bakımından gerekse ürünler bakımından beğenilen bir markettir. Ülkemizde tüm illerde, ilçelerde hatta bazı köylerde ve kasabalarda bile Bim bulunmaktadır. Sayısız mağazasıyla kesintisiz hizmet veren Bim, indirimleriyle ve ürünleriyle ön plana çıkmaktadır.

Birçok mağaza ve işletmenin bulunması Bim ile ilgili bazı sorun ve problemleri de yanında getirmektedir. Bu sorun ve problemlerin çözümünü bulmak da sanıldığı kadar zor değildir.

Bim İletişim ve Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 254 44 44

Bim ile ilgili yaşadığınız her sorunda arayabileceğiniz bir numara bulunmaktadır. Bu numarayı iş saatleri içerisinde arayarak destek alabilir ve sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. Bim ile ilgili her probleminizde aramanız gereken numara ’dür. Bu numarayı arayarak Bim hakkındaki tüm problemlerinizi bildirebilir, aktüel ürünler ve indirimli ürünler hakkında da bilgi alabilirsiniz.

BİM Müşteri Hizmetlerinin Yardımcı Olabileceği Konular

Bim’den alışveriş yaptınız. Aldığınız bir ürünün içinden yabancı bir madde çıktığını varsayalım. Bu durumda derhal müşteri hizmetlerini arayabilir, olanları anlatabilir ve şubeyi bildirebilirsiniz. Şube hakkındaki tüm kontroller yapılıp, sizin yaşadığınız mağduriyetiniz ise hızlı bir şekilde çözüme ulaşacaktır.

Bir Bim şubesine gittiniz. Gittiğiniz şubenin bir çalışanı tarafından gereksiz tavırlara maruz kalmış olabilirsiniz veya bu çalışan yardımcı olmasını istediğiniz bir konuda size yardımcı olmamış olabilir. Bu çalışan hakkında b ir şikayette bulunmak istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Çalışan hakkındaki probleminizi ve sorunları bildirdikten sonra gerekli işlemler başlatılacak ve gerekli cezalandırmalar yapılacaktır.

Bu tür alışveriş ağları bünyesinde birçok eleman çalıştırmaktadır. Bu da bazı çalışanların sadece çalışmak için çalıştığı gerçeğini ön plana çıkarır. Örneğin bir mağazada iki kasa varken bile çalışan olmasına rağmen tek kasada sıra kuyruğu oluşabiliyor. Bunun sebebi ise mağaza çalışanlarının diğer kasayı açmamasıdır. Bu durumda olaya el atması gereken kişi ise mağaza müdürüdür. Böyle durumlarla karşı karşıya kalıyorsanız ve bu durumdan rahatsız oluyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak şubeyi bildirebilirsiniz. Gerek şube için, gerekse şube müdürü için gerekli işlemler ve uyarılar yapılacaktır. Bu uyarılardan ve işlemlerden sonra muhtemelen şube normal haline dönecektir. Tekrarı olması durumunda ise çalışanlar daha ağır şekilde cezalandırmalara maruz kalabilirler.

Bim mağazalarından aldığınız bir ürünün son tüketim tarihinin geçtiğinin sonradan farkına varmış olabilirsiniz. Bu durumu da müşteri hizmetlerini arayarak bildirebilirsiniz. Faturanızla birlikte bir Bim mağazasına giderek de bu ürünü kolay şekilde değiştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bildirmeniz ise mağaza çalışanlarının uyarılmasına ve ürünün kaldırılmasına yardımcı olacaktır. Ürün raftan hızlı şekilde kaldırılacağı gibi başka müşteriler sizin yaşadığınız sorunu yaşamak zorunda kalmayacaktır.

Bunlar ve bunlar gibi sorunların haricinde daha birçok sorununuzda da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca öneri ve isteklerinizi de bu numara üzerinden bildirebilirsiniz.