Bisen elektrik satış A.Ş elektrik mevzuatına uygun olarak 20.04.2011 yılında kurulmuştur ve müşterilerin kaliteli hizmet vermek amacıyla piyasada yerini almıştır. Toptan satış lisansı sayesinde elektrik enerjisini ticaret yerlerine, sanayi tesislerine ve meskenlere ulaştırmak suretiyle hizmet vererek elektrik enerjisi satışı yapmaktadır.

Merkezleri İstanbul şişli de olan firma elektrik enerjisi ile rekabet piyasasında yerini almıştır. 1992 yılında kurulan elektrik enerjisi ve ısı ihtiyacı karşılamak amaçlı üretim yapan anonim şirketlerden ilki olma özelliği ile en büyük özel sektör elektrik üretim santrallerinden biridir. Kuvvetli bir iletişim ağına sahip olan elektrik şirketinin öneri ve şikâyetler ayrıca bilgi alabileceğiniz telefon numarası 0212 344 0212 dir ve kesintisiz hizmet vermek için çağrı merkezleri hep hizmet vermektedir. Enerji piyasası düzenleme kurumundan lisansı bulunan şirketin hizmet kalitesi her geçen gün artmakta ve sektörde liderliğini korumaktadır.

Bisen Elektrik Misyon Ve Vizyon

Türkiye’de yer alan en dinamik ve en güçlü elektrik tedarikçileri arasında yerini korumaktadır. Amaçları Ticari kuruluşlar ve meskenler için en uygun fiyatlı elektrik üretimini ulaştırmak sürekli ve güvenilir bir elektrik temin etmektir. Misyonları bu şekilde olan şirketin yaratıcı çözümler ve Türkiye’nin en önemli elektrik dağıtıcısı hedefleri ile vizyonlarını sağlam temellere atmaktadır.

Bisen Elektrik Müşteriler

Bisen elektrik şirketinin hâkim olduğu ve kesintisiz elektrik üretip kullandırdığı gruplar mevcuttur. Bu gruplar; ticarethaneler, meskenler, tarım sulama, sanayi ve aydınlatma grupları olup elektrik enerjisinin güvenli ve kaliteli olarak kullanılan alanlar olma özelliği vardır. Serbest tüketiciler içinde sitelerinde satış formu yer alır ve formu doldurup iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bisen Elektrik Ödeme Noktaları Ve İletişim

Bisen elektrik A.Ş şirketi olarak kullanılan elektrik için ödeme noktaları oluşturulmuş ve bütün bankaların işlemlerini kullanarak ödeme kolaylığı sağlamıştır. İletişim için telefon numarası olan 0212 344 0212 hattı dışında mail ortamından da iletişime geçebileceğin şirketin mail adresleri info@bisen.com.tr dir. Ödeme noktalarından ödeme yapılırken bankaların anlaşmaları ve koşulları gereği bazı bankalar şubeden işlem yaparken bazı bankalar hem şube hem internet bankacılığı üzerinden ödeme işlemi gerçekleştirir. İnternet sitesi ve telefon üzerinden iletişim ile hangi bankalar olduğunun detaylı gösterimi mevcuttur.