Boyner halka açık perakende satış yapan bir firma zinciridir. İlk önce 1981 yılında Bakırköy’de açılan mağazasıyla hizmete başlamıştır. Daha sonrasında alışveriş dünyasındaki değişen gelişmeleri takip ederek ve yenilikler ile beraber gelişmesini devam ettiren bir firmadır. 2013 yılında ykm’nin hisselerini alarak hızına ve gelişmelerine hız katan Boyner günümüzdeki başarısına ulaşmıştır. Bir çok mağazasında farklı ürün konseptiyle dikkat çeken Boyner Boyner Sports, outlet mağazaları ile de farklı şekilde hizmetlere devam etmektedir. Şu anda Türkiye’de 37 ilde 117 tane Boyner mağazası bulunmaktadır.

Boyner İletişim

Boyner’in müşterilerine sunmuş olduğu birçok hizmet bulunmaktadır. Kaliteli ürünlerin satışlarını gerçekleştiren firmanın müşterileri ile direkt iletişime geçen müşteri hizmetleri temsilcileri her konuda yardımcı olmak için saat sabah 9’dan akşam saat 10’a kadar hizmet vermektedirler. Boyner’in iletişim numaraları 444 2 967 olarak istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir. Şikayet ve Öneri için firmaya ulaşabildiğiniz gibi bunun dışında farklı işlemler için de  çağrı merkezine bağlanarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin çağrı merkezi dışında canlı destek danışma hattı numaralarından da  irtibat kurarak işlemlerinizi hallet edebilmeniz mümkündür. Boyner kaliteli hizmetlerinin yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiği için müşteri ile iletişim konusunda üstün bir çaba sarf etmektedir.

Boyner Çalışma Şekli

Boyner’in bünyesinde kadın, erkek çocuk, bebek ve daha birçok alanda ürünlerin satışı bulunmaktadır. Ayrıca birçok yerli ve yabancı marka ürünlerin de satışı Boyner bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Dünyanın moda markaları, trend bütün ürünler Boyner mağazalarında ve online hizmetlerinde satışa sunulmaktadır. Doğru sezonda ve doğru yerde kullanılabilecek bütün kıyafetler müşterilerin keyifli bir şekilde alışveriş yapabilmesi için düzenlenmiştir. 2015 yılından itibaren Boyner e-ticaret alanında da oldukça gelişme kat etmiştir. Müşterilerine bu alanda hizmet verebilmek için bütün yenilikçi yaklaşımları takip ederek Mağazacılık sistemlerini düzenlemiştir. Boyner grup gıda dışında hemen hemen bütün alanlarda hizmet veren bir sistem olarak devam etmektedir. Boyner yapmış olduğu hizmetleri ile birçok ödüle layık görülmüştür. AVM lerde en beğenilen markalar arasında Boyner göstermek mümkündür. Ayrıca dünyanın en sevilen genç giyim markaları da Boyner bünyesinde satışa sunulmaktadır.

Boyner Müşterilere Hızlı Dönüş Sağlanmaktadır

Büyük markaların alışveriş yapıldığı zaman müşteriler en sık karşılaştığı problemler arasında iletişim kurabilmek vardır. Boyner’de müşteri temsilcilerine bağlanırken herhangi bir sorun yaşarsanız hızlı bir şekilde size geri dönüşüm sağlanmaktadır. Herhangi bir sorun olduğu zaman muhakkak firmanın iletişim numaralarına başvurmanız gerekmektedir. Bağlanma ve müşteri temsilcileri ile görüşebilme sırasında karşınıza herhangi bir sorun çıkar ise diğer yöntemlerle irtibat kurabilme kolaylığı sağlanmıştır. Boyner müşterilerinin değişim iade veya şikayet konularında asla mağdur olmaması için üstün bir çaba sarf etmektedir. Bünyesinde birçok çalışanı bulunduğu için sizlere hızlı dönüş ve kaliteli hizmet sunmak konusunda özel bir çalışma sunmaktadır.