Braun, Almanya’da kurulan ve merkezi Almanya’da bulunan elektronik eşya üreticisidir. 1921 yılında kurulan şirket, ürünlerini teknoloji ve ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendirerek global ölçekte satışa sunmuştur. Günümüzde yaygın olarak satışı bulunmaktadır. Ürün kataloğu içerisinde bakım ürünleri, tıraş ürünleri, ağız bakım ürünleri, güzellik bakım ürünleri, sağlıklı yaşam ürünleri, yiyecek ve içecek hazırlama ürünleri ve saate yer vermektedir. Braun müşteri hizmetleri, ülkemizde de satışı yapılan ürünlerin tanıtım ve destek hizmetlerini yerine getirmektedir.

Braun Müşteri Temsilcisi

Braun müşteri hizmetleri 0850 220 09 11 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Braun müşteri temsilcisi ile hafta içi her gün 08:45 ile 16:45 saatleri arasında canlı görüşme gerçekleştirerek ürünler, mağazalar ve en yakın servis ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ürünlerin satış öncesi ve satış sonrası bilgilendirme hizmetini yerine getiren Braun destek ekibi, kullanmak istediğiniz ürünler hakkında yönlendirici çalışmalar yapmaktadır. Ürün satın alımı ve kullanımı sırasındaki deneyimlerinizi değerlendirerek ilerleyen süreçteki satış politikasına destek sağlayabilirsiniz. Braun müşteri hizmetleri sizlerin görüşlerini soru, öneri ve şikayet olarak kayıt altına almaktadır.

Braun destek ekibine yazılı bir şekilde başvuru gerçekleştirmek için internet sitesi üzerinden “E-Posta” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu alanda yorum, soru, ürün durumu, sorun bildirin, kuponlar, sponsorluklar, promosyonlar ve kişisel verilerim başlıkları adı altında taleplerinizi iletmeniz sağlanmaktadır.

Braun müşteri hizmetleri, ürün kullanıcılarının satış sonrası destek hizmetini de gerçekleştirmektedir. Ürünlerinizin iade, değişim ve garanti işlemleri için Braun yetkililerinden destek alarak işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. İade ve değişim işlemleri için satın aldığınız mağaza veya internet sitesinin prosedürleri geçerli olmakla birlikte üründe yaşanabilecek arıza ve diğer sıkıntılar için servis desteği talebinde bulunabilirsiniz. Braun müşteri hizmetleri sizlere en yakın servis seçeneğini iletmekte ve iletişim bilgilerini sağlamaktadır.

Braun Servis İşlemleri

Braun markasına ait ürünleri garantili bir şekilde satın aldıktan sonra servis imkanından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de hizmet sağlayan Braun servisleri bulunmaktadır. Sizlere en yakın servisin bilgilerini Braun müşteri hizmetleri aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Braun servis yetkilileri yedek parça ve aksesuar, kullanıcı kılavuzu, ürün onarımı, canlı destek ve parça satın alımı konularında yardımcı olmaktadır.