Bir dijital bankacılık işlemi olan Cepteteb internet ortamından tüm bankacılık işlemlerini pratik olarak olduğunuz yerden yapma fırsatı sunan bir bankacılık uygulamasıdır. Şubeye gitmeden banka sıralarında beklemeden evden bankacılık işlemlerini yapma avantajı ile günümüzün teknolojisinde kişiler tarafından çok tercih edilmektedir. Danışmak istenilen konular için ya da destek alınması istenilen zamanda 0850 222 09 29 numaralı telefonu arayarak robot değil de 7/24 birebir müşteri temsilcileri ile görüşerek kişilere verilen değeri de ortaya koymaktadır. TEB bankasının sunduğu bir bankacılık deneyimidir ayrı bir kuruluş değildir. TEB bankasının sahip olduğu tüm yönetmeliklerin aynıları geçerlidir.

Cepteteb Tercih Edilme Sebepleri

Cepteteb kullanmanın öncelikle ilk avantajı olarak karşımıza çıkan şube işlemleri olmadığından ve şubeye gidilmediği için düşük faiz oranları ile işlem yapılmasıdır. Bankacılık işlemi esnasında otomatik robotlar değil de soru ve sorunlarınıza gerçek müşteri danışmanlarının cevap vermesi ayrı bir tercih sebebidir. Hızlı geçiş sistemini de kullanabilir olması ile sık seyahat eden kişilere özellikle büyük kolaylık sağlıyor olması başlıca tercih edilme sebepleri arasındadır. Tek kart ile tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve kolay kullanım ile zamanınızdan çalmazsınız. İşinizi ve paranızı kolaylıkla yönetebileceğiniz bir bankacılık uygulamasıdır. İşyerleri için pos işlemlerinizi anlık görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Cepteteb İşte Uygulaması

Sadece bireysel değil birçok konuda müşterisinin yanında olan cepteteb bankacılık uygulaması cepteteb işte uygulaması ile hesap ve kart işlemlerinizin nakit yönetimlerini de sizlerle birlikte destek vererek yapmaktadır. Günlük bankacılık işlemlerinizi çek, senet, kredi gibi yatırımlarınızı kolaylıkla halledebileceğiniz uygulama olarak müşteri danışmanları ile birlikte kolaylıkla halledebilirsiniz.

Cepteteb Müşteri Hizmetleri

Cepteteb uygulaması ile her bankacılık işleminden anında haberdar olmak için uygulamasını akıllı telefonlarınıza indirmek müşteriler için pratik bir yoldur. 0850 222 09 29 nolu telefon ile müşteri danışmanlarına 7/24 soru öneri ve şikâyetlerinizi dile getirip hızlı cevaplar alabilirsiniz. Ayrıca mail ortamında da iletişim kurmak istediğinizde danışmanlar ile formlar vasıtasıyla görüşebilir kendinize finans koçu edinme imkânı bulabilirsiniz. Facebook ve instagram gibi sosyal medya kullanımı ile de iletişim halinde kalma imkânı sağlamaktadır.