Citroen, Fransa’da kurulan otomobil üretici markasıdır. Sembol olarak çift açılı çavuş amblemi kullanılmaktadır. Seri üretime geçiş sürecini hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştiren Citroen, tasarımlarını AR-GE çalışmalarıyla birleştirerek Avrupa Kıtası’nda en çok tercih edilen markalardan birisi haline gelmiştir. Seri üretim çalışmalarına ek olarak araç içindeki süspansiyon sisteminin Citroen tarafından bulunması, markaya olan güveni arttırmıştır. Citroen müşteri hizmetleri, Türkiye’de satışı yapılmakta olan araçların ön bilgilendirici hizmetlerinin yanında satış sonrası destek çalışmalarını da yürütmektedir.

Citroen Müşteri Temsilcisi

Citroen müşteri hizmetleri 0850 759 77 77 numaralı iletişim kanalından ön bilgilendirici ve tanıtıcı çalışmalarını sürdürmektedir. Citroen müşteri temsilcisi ile canlı görüşme gerçekleştirerek Türkiye’de satışı yapılmakta olan araçları, araç özelliklerini, satış fiyatlarını ve en yakın satış bayisini öğrenebilirsiniz.

Citroen markası, kullanıcı yorumlarını dikkate alarak ilerleyen dönemlerdeki satış politikasını şekillendirmektedir. Global ölçekteki araç sektöründe yerini koruyabilmek için mağduriyetleri engellemek ve memnuniyeti arttırmak hedeflenmektir. Siz de Citroen kullanıcısı iseniz yorumlarınızı ve düşüncelerinizi soru, öneri, şikayet veya teşekkür başlıkları adı altında Citroen müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Citroen marka araçlarınız ile ilgili satış sonrası destek almak için Citroen müşteri hizmetlerini arayabilir, sizlere en yakın yetkili servisi öğrenebilirsiniz. Yetkili servis çalışanları, araçlarınızın rutin bakımını ve olası hasarlarını gidererek araç sürme keyfinizin devam etmesini sağlamaktadır.

Citroen Yetkili Servis

Türkiye genelinde birçok yetkili servis bulunmaktadır. Araçlarınızın rutin bakımlarını ve olası hasarlarını yetkili servislerde gerçekleştirerek işlemlerinizin güven içinde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Size en yakın Citroen yetkili servisini öğrenmek için 0850 759 77 77 numaralı Citroen müşteri hizmetlerini arayabilir veya internet sitesi üzerindeki “Servis Bul” seçeneğini kullanabilirsiniz. Servis Bul seçeneği için;

  • Citroen Türkiye resmi internet sitesine giriş yapınız.
  • Sağ yan tarafta belirtilen seçenekler içerisinde “Servis Randevusunu” seçiniz.
  • Karşınıza çıkan haritada Türkiye genelindeki yetkili servisler işaretlenmiştir. Arama butonuna ilinizi yazarak yetkili servisin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  • Yetkili servislerden randevu almak için, tercih ettiğiniz servisi seçiniz.
  • İletişim bilgilerinin altında yer alan “Randevu Al” seçeneğini kullanarak online randevunuzu oluşturabilirsiniz.