Coca Cola markası, alkolsüz bir içecek olan kolanın en büyük satıcısıdır. ABD kökenli olan marka, dünya üzerinde en çok tüketilen ve tercih edilen meşrubat olarak dikkat çekmektedir. Daha sonrasında kendi çatısı altından birçok içeceği de toplamasına rağmen en büyük satış hacmini yine kola üstlenmektedir. Coca Cola markası, sektörün liderlerinden biri olmasının yanında en değerli markalardan biri olarak da kendine yer edinmektedir. Coca Cola müşteri hizmetleri, dünya genelinde olduğu kadar ülkemizde de popüler olan içeceğin müşteri destek hizmetini vermektedir.

Coca Cola Müşteri Temsilcisi

Coca Cola müşteri hizmetleri numaraları 0850 201 30 40 & 444 30 40 iletişim kanallarından hizmet vermektedir. Coca Cola markası hakkında merak ettiğiniz veya dile getirmek istediğiniz tüm detaylar için Coca Cola müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Soru, öneri ve şikayetlerinizi marka yetkililerine bildirerek sorunların çözümlenmesine olanak sağlayabilirsiniz. Ayrıca mail ile iletişime geçmek için iletisimmerkezi@coca-cola.com adresini kullanabilirsiniz.

Coca Cola resmi internet sitesinde soru, öneri ve şikayetlerinizi dile getirmeniz amacıyla iletişim sekmesi bulunmaktadır. Coca Cola ürün tüketicisi iseniz “Tüketiciyim”, Coca Cola ait ürünler hakkında bilgi almak isteyen firma yetkilisi iseniz “Firma Yetkilisiyim” seçeneğine tıklayıp gerekli iletişim bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuz iletişim bilgileri sayesinde Coca Cola müşteri hizmetleri tarafından aranmaktasınız.

Coca Cola Ürünleri

Coca Cola firmasının çatısı altında birçok farklı içecek türü ve seçeneği bulunmaktadır. ZİCO hindistan cevizi suyu, Vitaminwater, Sprite, Smartwater, Simply Meyve Suları, Powerade spor içecekleri, Minute Maid meyve suları, Georgia kahve, Del Valle meyve suları, Dasani su, Gold Peak çay gibi birçok ürünü global pazarda satışa sunmaktadır. Satışa sunduğu neredeyse tüm markalar değerli markalardır. Amerika Birleşik Devletleri merkezli olan şirketin ürün portföyünde 4100 adet ürün bulunmaktadır. Türkiye’de ise 19 adet markanın çeşitli ürün seçenekleri müşterilere sunulmaktadır.

Türkiye’de satışı yapılan Coca Cola, Sprite, Fanta, Schweppes, Fuse Tea, Cappy, Powerade, Sensun, Damla ve Gladiator markaları, Coca Cola markasının çatısı altındadır. Marka büyüklüğü dünya genelinde yayılmıştır ve günde yüz binlerce Coca Cola marka ürünler tüketilmektedir. İstihdam olarak 700 bini aşkın kişiye istihdam yaratarak satılan ürünleri ülke ekonomilerine katkı olarak da sunmaktadır. Coca Cola müşteri hizmetleri, ülkemizdeki kola için hizmet vermektedir. Diğer markaların müşteri hizmet numaraları farklılık göstermektedir.