1983 yılında kurucusu Nurettin Eroğlu tarafından “Hazır giyim sektörünün çok ötesinde ürün ve hizmetleri ile insanları daha iyi hissettirme” misyonuna sahip olarak yola çıkmıştır. Eroğlu, hazır giyim sektöründe firmasını oluşturduğu ilk dönemlerde “Kulis” adıyla hizmete açmışken firmanın global gelişim göstereceğini düşünerek Colins ismiyle değiştirmiştir. Kuruluş döneminden beri yurt dışına, özellikle Rusya’ya büyük ölçekli satış yaparak ülkemize katma değer kazandırmıştır. Bir dünya markası olmanın sorumlulukları ile üretim yapan Colins, hedeflerini hep yüksekte tutarak dünyanın sevilen markası olma amacını taşımaktadır.

Colins Müşteri Hizmetleri

Hazır giyim alanında kadın ve erkek sektöründe üretim yaparak satışını gerçekleştiren Colins, satış sonrası da müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla görev yapmaktadır. 0212 552 12 12 numarasını tuşlayarak Colins Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilir, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Türkiye geneli üzerinde birçok satış mağazası bulunan firmayla, mağaza yoluyla iletişim sağlayabilir veya telefon numarasından sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ürün değişimi, ürün iadesi, yanlış ürün gönderimi, hatalı ürün gönderimi gibi birçok konuda sorunlarınıza çözüm oluşturabilir, başvuru formu doldurabilirsiniz. Hizmet aldığınız mağazalar için öneri ve şikayet bildirilerinizi de bu kanal üzerinden sağlayabilirsiniz. Colins müşteri hizmetlerine info@colins.com.tr mail adresinden de ulaşabilir, şikayet ve bildirilerinizi görsel olarak aktarabilirsiniz. Ülkemizde oldukça yaygın olarak satış yaptığı için milyonlarca kişiye ve birbirinden farklı birçok kitleye hitap ettiği için müşteri hizmetleri kanalı aktif olarak sürekli bir şekilde sorunlara çözüm bulmak ve bu müşteri kitlesinin memnuniyetini sağlamak amacıyla çalışmaktadır.

Colins Vizyon

Colins, dünya genelinde 38 ülkede 600’ü aşkın mağazasıyla satış yaparken binlerce kişiye de istihdam sağlıyor. Hem üretim hem de satış anlamında oldukça yoğun çalışma süreci ilerleten Colins, dünyanın en dinamik hazır giyim firmalarından birisi olarak rol oynuyor. Ürünlerini yeni, fit ve kaliteli anlayışıyla insanlara sunarak büyük beğenilerini sağlıyor. Erkek ve kadınlar için giyim ve aksesuar alanında yaptıkları üretimler yüksek standartlara dayanıyor.  Eroğlu, üretim aşamasından ürünlerin satışına kadar birçok alanda büyük tecrübeye sahiptir. Yatırımları ve hamleleri sayesinde Colins şuanki konumunu korumaktadır. Ayrıca Eroğlu şirketi ülkemizde birçok tekstil firmasının sahibidir.