Collezione, 1987 yılında Bakırköy’de ilk mağazasını açarak Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından biri olmak için sektöre adımını atmıştır. Günümüzde moda ve hazır giyim perakendeciliği alanında ürün satışı gerçekleştirerek kendisine has müşteri kitlesini yaratmıştır. Büyümesini öncelikle Türkiye olmak üzere global ölçekte de gerçekleştirmektedir. Collezione müşteri hizmetleri, ülkemizde satışı yaptığı ürünlerin satış öncesi bilgilendirme ve satış sonrası destek hizmetini yerine getirmektedir.

Collezione Müşteri Temsilcisi

Collezione müşteri hizmetleri hafta içi her gün 08:00 – 18:30 saatleri arasında 0850 222 12 59 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek sizlerin geri dönüşlerini bildirim haline getirmektedir. Collezione müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, ürünlerin satış öncesi ve satış sonrasında yaşadığınız durumları soru, öneri ve şikayet başlıkları hakkında bildirebilir ve yetkililerin sorunları çözümlemesini sağlayabilirsiniz. Bildirimlerinizi yazılı ve görsel bir şekilde gerçekleştirmek için crm@collezione.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Collezione müşteri temsilcisi, mağazalardan ve internet sitesi üzerinden satın almak istediğiniz ürünlerin ön bilgilendirmesini yaptığı gibi satış sonrasındaki iptal, iade ve değişim işlemleri için de yönlendirmeler yaparak taleplerinizin gerçekleşmesini sağlamaktadır. İnternet sitesi üzerinden sipariş ettiğiniz ürünlerin sipariş detayı, ürün çıkarma, iptal etme, kargo takibi, iade, değişim gibi süreçleri için Collezione müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin memnuniyet yaratması ve mağduriyetlerin giderilmesi için destek hizmeti aralıksız sürdürülmektedir.

Collezione İade ve Değişim

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler kargoya verilmeden önce sipariş detayı üzerinden ürün çıkartabilir ve iptal edebilirsiniz.

İade işlemleri için işlemlerinizi sadece internet sitesi üzerinde belirtilen depo birimlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yetkili kargo firması ile iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde karşı ödemeli olarak göndereceğiniz ürünlerin para iadesi 10 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

Collezione değişim işlemlerini gerçekleştirebilmek için ürünün sizlere ulaştığı günden itibaren ilk 30 gün esas alınmaktadır. Ürünün iade alınması için yıpranmamış, kullanılmamış ve orijinalliği bozulmamış olması gerekmektedir. Satın aldığınız ürünleri faturasıyla birlikte en yakın Collezione mağazasına götürerek değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler sırasında bilgilendirme veya yönlendirme almak için Collezione müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.