Cosmetica firması, 2003 yılında hizmete girdiği ilk tarihlerden itibaren sektörde tutunmayı başarmış ve gelişiminin devamını sağlamıştır. Kozmetik ürün satışı yapan firma, mağazalardan ve internet sitesinden bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini benimseyen ve onların mutluluğunu esas alan çalışmalarını Cosmetica müşteri hizmetleri ile desteklemektedir.

Cosmetica Müşteri Temsilcisi

Cosmetica müşteri hizmetleri 0850 777 05 36 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Yüzde yüz orijinal ürünleri sizlere sunan Cosmetica firmasına ait ürünleri mağazalardan veya internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Mağazalardan satın aldığınız ürünleri ve karşılaştığınız hizmetleri değerlendirmek amacıyla Cosmetica müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden satılan ürünlerin sipariş detayı, sipariş iptali, sipariş takibi, iade işlemleri, değişim işlemleri gibi hizmetlerini de bildirmeniz mümkündür. Ayrıca yazılı ve görsel şekilde soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirmek için musterihizmetleri@cosmetica.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Cosmetica müşteri hizmetleri, satışı yapılan tüm ürünlerin sipariş takip, iptal, iade, değişim ve teslimat konusundaki bilgilendirmelerini yapmaktadır. Yaşadığınız problemler karşısında memnuniyetinizi sağlamak amacıyla iade ve değişim işlemleri de pratik bir şekilde sağlanmaktadır.

Cosmetica İade ve Değişim

Cosmetica internet sitesi üzerinden alınan tüm ürünlerin yapısı bozulmadan, tahrip edilmeden ve de kullanılmadan iade işlemleri başlatılabilir. İade işlemlerini gerçekleştirebilmek için yukarıdaki talimatlara uyan ürünlerinizi, ürünün size ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Yetkili kargo firması ile iade işlemlerini başlattığınızda kargo ödemesini Cosmetica firması yapmaktadır. İade ettiğiniz ürün yetkili birimlere ulaştıktan sonra 5 gün içinde sonuçlanmaktadır. İadesi kabul edilen ürünün ödemesi 1 ile 9 gün arasında yapılmaktadır.

Cosmetica Ürünleri

Cosmetica firması çatısı altında onlarca kozmetik markası bulunmaktadır. Kadın ve erkek kategorilerinde kişisel bakım, cilt bakımı, saç bakımı, ağız bakımı, parfümeri, deodorant, bebek bakım, ev temizliği ürünleri ve çeşitli aksesuarların satışı yapılmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu markaların tüm ürünleri %100 orijinallik ile müşterilere ulaşmaktadır. Güven ve memnuniyet ilişkisiyle müşterilerin ilgisi çekmeyi başaran Cosmetica, bu memnuniyetin ödülünü yeni mağaza şubeleri açmakla almaktadır. Cosmetica müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek satış öncesindeki bilgilendirmeleri alabilir ve satış sonrasındaki destek talebinizi iletebilirsiniz.