D-Smart 2007 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet göstererek önde gelen dijital yayın platformları arasında yer almaktadır. İnternet sağlayıcısı olarak da hizmet sunan firma, internet ve yayın kanalını aynı fatura üzerinde paketlendirip kampanyalar sunabiliyor. D-Smart, uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart dünyasını internet üzerinden de sunmaktadır. D-Smart GO kullanıcıları bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve uydu alıcıları üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine ve çok daha fazlasına ulaşmaktadır. İçerik ve servislerini çağın ve dönemin ihtiyaçları ve satışı doğrultusunda sürekli geliştiren D-Smart, 235 kanal sunmaktadır. Bunların 83’ü HD olarak yayın hayatını sürdürmektedir. D-Smart, TV yayıncılarının sunmuş olduğu yayınların kalitesinde oynama yapmadan ve kaliteyi koruyarak sizlere ulaştırır.

D-Smart Müşteri Temsilcisi

D-Smart’ın yayın kalitesinden yararlanmak, soru ve sorunlarınızı bildirmek için 0850 266 0 266 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın D-Smart bayisine uğrayabilirsiniz. Birçok kanal ve paketin satışını yapan D-Smart’ın müşteri hizmetlerini arayarak paketler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Zengin belgesel kanalları, haber kanalları, yemek kanalları, müzik kanalları ve ulusal kanalları içeren birçok paket bulunmaktadır. (Hoş geldin paketi, Aile spor paketi, Film dizi paketi, Mega paket) Ayrıca 0850 266 0 266 numarasını kullanarak yayınlar hakkındaki sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. D-Smart’ın WhatsApp iletişim kanalını kullanmak için ise 0850 266 0 266 numaralı müşteri hizmetleri numarasına mesaj atabilirsiniz. Firmanın sizi aramasını istiyor iseniz www.dsmart.com.tr adresindeki Bize Ulaşın formunu doldurarak müşteri hizmetlerinin sizleri aramasını bekleyebilirsiniz.

D-Smart Vizyonu

Değişen ve gelişen sektörün getirdiği yenilikleri takip etmeyi ilke olarak kabul eden firma, çağa ayak uydurarak kaliteli yayın sunmaya devam ediyor. HD kalitesinde yayın sunan birçok kanalı abonelerine sunan firma, kanalların yayın kalitesini doğrudan sizlere yansıtmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Yayın satışının yanı sıra internet aboneliğini de bir arada sunabilen kampanyaları sebebiyle ilgi çekmeye ve avantaj sağlamaya da devam etmektedir. Yapılan tüm bu çalışmalar sektörün daha iyi seviyelere çıkmasına olanak sağlamaktadır.