Kadın, erkek, çocuk giyim ürünleri  satış hizmeti sunan Defacto, 2003 yılında Zeki Cemal Özen tarafından kurulmuş ve ilk mağazasını açmıştır. Defacto’nun Türkiye’de 331 mağazası bulunmaktadır. Türkiye’de büyük bir kitleye hitap ediyor. Defacto, online ve çağrı merkezi üzerinden rahatlıkla ulaşılabilen bir mağaza olarak karşımıza çıkıyor. defacto.com.tr adresinden ulaşılabilen mağazanın 0850 222 27 15 numarası çağrı merkezi numarasını oluşturuyor. Ayrıca Defacto mağazalarının her birinin sabit hatlı telefon numaraları bulunuyor. Soru sormak, bilgi almak veya yeni ürünler hakkında içerik edinmek isteyenler mağazanın internet adresinden ya da çağrı merkezinden hizmet alabiliyor.

Defacto Mağaza Konseptleri 

Modayı yakınen takip eden ve farklı tasarımlara sahip olan ürünleri bir arada bulmak isteyen kişiler Defacto mağazalarını tercih ediyor. Mağazalar özel konsept ve tasarımlara sahip olurken, Defacto’nun e mağaza hizmeti de bulunuyor. Zaman zaman indirim kampanyaları da düzenleyen firma, özel ürün skalasıyla giyim alanında tüm ürünleri sunuyor. Defacto, takı, toka, ayakkabı, çanta gibi aksesuarlarıyla da tasarım harikası ürünleri sitesi üzerinde sergiliyor.

Defacto Çocuk Giyim Ürünleri

Defacto’nun tüm mağazalarında erkek ve kız çocuk giyim ürünleri bulunuyor. Her biri birbirinden kaliteli ve özel olan ürünler, uygun fiyatlı oluşlarıyla da dikkat çekiyor. Bu ürünler mağazalar fiziki olarak ziyaret edilerek satın alınabildiği gibi, internet üzerinden de sipariş verilere satın alınabiliyor. Defacto’nun internet sitesine üye olunduğunda ise kampanyalı, indirimli ve cazip fiyatlı ürünleri hakkında e posta alınabiliyor.

Defacto Kadın Giyim Ürünleri

Mağazada, yeni ve tasarım olan tüm giyim parçaları satışa sunuluyor. Her yıl için özel koleksiyon hazırlayan marka, her zevk stiline uygun parçaları sergiliyor. Kaban, mont, trençkot, ceket, yelek, elbise, etek, pantolon ve kadın giyim parçaları denildiğinde akla gelen tüm parçalar Defacto mağazalarında satılıyor. Bu kategoride de indirim ve uygun fiyatlarla satılan ürünler bulunduğu gibi yeni sezon ürünleri bulunuyor.

Defacto Erkek Giyim Ürünleri

Erkek giyim ürünlerinde de kaliteyi ve bol çeşidi sunan firma, erkek modasını da trendlerine yansıtıyor. Özel kreasyonlar ve karakteristik çizgileri yansıtan Defacto, müşterilerine önem veren bir firma olarak karşımıza çıkıyor.