Demirdöküm, 1954 yılında İstanbul’da kurularak soğutma, ısıtma ve iklimlendirme alanlarında üretim gerçekleştiren şirkettir. Bu alanda Türkiye’nin ilk sanayi şirketlerinden bir tanesi olma unvanına sahiptir. Kombi, panel radyatör, kat kaloriferi, soba, şofben, kazan ve radyatör üretimini gerçekleştirerek Türkiye halkına satışını gerçekleştirmiş, daha sonraki dönemde ürettiği ürünleri ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlamıştır. Demirdöküm müşteri hizmetleri, satış öncesinde ürünler hakkında bilgilendirmeler yaparken satış sonrasında ise destek hizmetini sunmaktadır.

Demirdöküm Müşteri Temsilcisi

Demirdöküm müşteri hizmetleri 0850 222 1 833 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Demirdöküm müşteri temsilcisi ile 7 gün 24 saat boyunca canlı hizmet alabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz. Müşteri temsilcileri satışı yapılan tüm ürünler hakkında detaylı bilgilendirme işlemini yerine getirirken aynı zamanda aldığınız ürünleri soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında değerlendirmenize de olanak sağlamaktadır. Değerlendirmeleriniz bir şikayeti içeriyor ise sizlere verilen kod sayesinde süreci takip etmeniz kolaylaştırılmaktadır.

Demirdöküm şirketi, sizlerin olumlu veya olumsuz geri dönüşlerini bir fırsat olarak değerlendirmekte ve şirketin gelişimi için gerekli görmektedir.

Demirdöküm müşteri hizmetleri, satış sonrasında aşağıdaki destekleri sunmaktadır;

  • Cihazınızın garanti süresini sorgulatabilir ve ihtiyaç duymanız halinde garanti süresini uzatabilirsiniz.
  • Ürün kullanımı ve çalışması hakkında teknik bilgileri öğrenebilirsiniz.
  • Ürünleriniz için aksesuar satın alabilirsiniz.
  • Montaj işlemleri için teknik destek talep edebilirsiniz.
  • Sorunların çözümü için çevrimiçi destek alabilirsiniz.
  • Cihazlardaki arızalar veya bakım için yetkili servis talep edebilirsiniz.
  • Yetkili satıcıların iletişi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Ücretsiz Keşif

Demirdöküm şirketi, ürün satın almak isteyen müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak amacıyla ücretsiz keşif hizmetini sunmaktadır. Demirdöküm ücretsiz keşif hizmeti, satın almak istediğiniz ürünlerin evinize veya işyerinize uygunluğunu araştırmakta, uygun değil ise ihtiyaçları karşılayacak ürünü sizlere sunmaktadır. Bu işlem sırasında elektrik, su ve gider tesisatları da düşünülerek en iyi konumda yer alması için projelendirme yapılmaktadır. Demirdöküm müşteri hizmetleri 0850 222 1 833 numaralı iletişim kanalından ücretsiz keşif taleplerini almaktadır. Talepleriniz sizlere en yakın yetkili satıcıya ulaştırılmakta ve sizlerden randevu alınarak işlem gerçekleşmektedir.