Deniz Bank, 1957 yılında lisanslı bir banka olarak Zorlu Holding himayesiyle satın alınmıştır. 2006 yılından itibaren diğer bankacılık firmaları tarafından ilgi çekmeye başladı ve Avrupa’nın önde gelen finans firmalarından Dexia Grup bünyesine katılarak dünya genelindeki yükselişine katkıda bulundu. Daha sonra bir diğer büyük kuruluş olan Emirates NBD’ye devredildi. Denizbank, bireysel bankacılık hizmetleri dışında finansal kiralama, yatırım ve portföy yönetimi, faktöring gibi hizmetleri de bünyesine ekleyerek yoluna devam etti. Birçok satın alımlar gerçekleştirerek yurtiçi ve yurtdışında değerini daha da arttırdı. Amerika ve Avrupa’da yapılan ödül takdiminde “Dünyanın En Yenilikçi Bankası” unvanının sahibi oldu. İnovasyon alanında sektöre yön vermek amacıyla çalışmalarını sürdürmeye devam etti.

Denizbank Müşteri Hizmetleri

Denizbank müşteri hizmetleri hızlı ve güvenilir bankacılık hizmeti için sizlere telefon bankacılığı ile yardım etmeye büyük önem göstermektedir. Telefon bankacılığı ile zaman tasarrufu sağlayarak hızlı bir şekilde işlem yapabileceksiniz. 0850 222 0 800 numaralı müşteri hizmetleri hattı ile Denizbank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Size ait bilgilere ulaşabilir, ürün başvuruları ve işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kayıp & çalıntı ihbarı, kart dondurma talimatı ve diğer ödeme işlemleri için bu numarayı kullanabilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetlerine ulaşarak, sesli imzanızı kaydedebilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizi doğrulama yapmaya gerek kalmadan hızlıca yapabilir, zaman tasarrufunu yaşayabilirsiniz. Sesli yönlendirme sistemi ile kredi kartı şifre bilgilerinize ulaşabilir veya kredi kartı şifre değiştirme talebinde bulunabilir, kredi kartı limitinizi, harcamanızı ve asgari borcunuzu öğrenerek taksit ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınıza para girişinin olup olmadığını öğrenebilir ve ihtiyaç halinde kredi kartı limit yükseltme işlemi için talimat verebilirsiniz. Sesli imza sayesinde fatura ödemelerinizi yapmanız da mümkün.

Denizbank Vizyonu

Ülkemizde yaptığı inovasyon çalışmaları ile müşteri potansiyeli arttırmaya devam ederken diğer yandan toplumun geleceğine katkıda bulunmak için de çalıştıklarını ifade etmektedirler. Sağlık, spor kulüpleri, denizcilik, turizm, eğitim, enerji, tarım ve alt yaptı, belediyeler gibi ekonominin can damarı olan KOBİ’lerin ihtiyaçlarını gidermek amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Yurtdışında ki birçok sektördeki yatırımı ve yönetimi sayesinde de ülke içine döviz girişini sağlamaktadır.