Derimod 1974 yılından beri hizmet veren başarılı bir mağazadır. Amacı deri ile modayı harmanlayacak şekilde ürünleri piyasaya sunmaktadır. Son trendler ile birleşerek yaşam stili ve güzelliğini yansıtma anlayışı üzerine kurulmuş olan şirket amacında başarılı olmuştur. Türkiye’de moda ile deriyi birlikte sunan ilk marka Derimod tur. Birçok yeniliğe de Derimod başarısını arkasından imza atmış olan bir firmadır. 1982 yılında ABD Los Angeles’ta yurt dışında deri ile ilgili olarak ilk mağaza açan firma ünvanını da almıştır. Yurtdışında moda çekimleri gerçekleştiren Derimod bu noktada ilk olmanın gururunu yaşamaktadır. Derimod güncel bütün moda analizlerini takip ederek koleksiyonlarını Buna göre hazırlanmaktadır. Böylelikle her yaştan ve tarzdaki kişilerin modada ki beklentisi her ne olursa olsun tüm müşterilerine hizmet edecek şekilde deri ürünleri ile piyasada müşteri memnuniyetini sağlamak üzerine bir çalışma prensibi yürütmektedir.

Derimod Müşteri Hizmetlerine Nasıl Uşabiliriz

Derimod 46 yıldır Türkiye’de hizmet veren başarılı bir firmadır. Bu kadar başarılı ve Türkiye’de 110 mağazada hizmet veren firma ile alışveriş sağlayan birçok müşteri bulunmaktadır. Müşterilerin bu alışverişler sırasında bazı sorunlarla karşılaşabilmesi muhtemeldir. Derimod sorunsuz alışveriş değil ortaya çıkan sorunları hızlı çözüm üretmek konusunda hizmet verdiğini belirtmektedir. Çünkü bu kadar geniş çaplı hizmet veren firma da zaman zaman bazı sorunların çıkabilmesi muhtemeldir. Önemli olan bu sorunların hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmasıdır. Müşteri temsilcilerine 0850 288 4 288 numarasından ulaşarak sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüm üretebilirsiniz. Ayrıca info@ derimod.com.tr adresinden de Herhangi bir sorun olduğu zaman firma ile iletişime geçebilirsiniz. Derimod’un web sitesinde yer alan bize ulaşın formunu doldurarak da sorunlarınıza 3 7 iş günü içerisinde çözüm sağlanması için adım atabilirsiniz.

Deride Bir Marka Derimod

Deri denince ve derinin moda ile olan sentezi denince akla Tabii ki de Derimod gelmektedir. Derimod müşterilerinin yenilenen ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve modayı takip eden ceket, ayakkabı, çanta ve daha birçok ürünü piyasaya sunmaktan mutluluk duymaktadır. Müşterilerine şık ve spor görünümü deri ile sağlayabilme imkanı sunan Derimod’un kaliteli ürünleri ile cool bir giyim tarzına sahip olabilmeniz mümkün. Teknolojinin imkanlarından faydalanan Derimod online alışverişte de müşterilerine birçok kolaylık sunmaktadır. Ayrıca toplumun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak buna göre kreasyonlarını oluşturup piyasaya sunan derimod herkesin  alışveriş yapılabilmesini sağlayacak şekilde de fiyat düzenlemesini gerçekleştirmektedir.

Derimod Kalitesi

Derimod firmasının amacı tüketicinin güvenini kazanabilmektir. Burada marka eşittir kalite amacı ile hizmet sunulmaktadır. Fakat marka ve kalitenin müşteriyi memnun edecek düzeyde pazarlanması dendiği zaman da akla Derimod’dan başka bir adres gelmemektedir. Müşteri memnuniyetinin kullanılabilmesi için çalışan ekibin doğru seçilmesinin de önemli olduğu konusunda bilinçli olan derimod gerek müşteri temsilcileri gerek mağaza çalışanları konusunda bilinçli kişileri tercih ederek müşterilerin iletişim sorunları yaşamasının önüne geçmeyi hedeflemektedir. Derimod bünyesinde çalışan Bütün ekip arkadaşları müşteri memnuniyetini amaç edinerek hizmet vermektedir. Kalite, uygun fiyat, marka ve derinin buluştuğu Derimod adresini ziyaret ederek siz de keyifli bir alışveriş deneyimine kavuşabilirsiniz.