Digitürk, 1999 yılında kurulmuş ve o zamandan bu yana kesintisiz hizmet veren bir uydu türüdür. Eutelsat 7a uydusunda yer almaktadır. Birçok formatta kaliteli şekilde yayın sağlamaktadır. Ücretli ve ücretsiz kanalların birçoğuna bünyesinde yer veren Digitürk, farklı satış formatlarıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Örneğin sinema izleyicileri için sinema kanallarının ağırlıklı olduğu paketler, spor izleyicileri için spor kanallarının ağırlıklı olduğu paketler şeklinde satışlar yapar.

beIn Media Group tarafından satın alındıktan sonra lig maçları ve diğer maçların yayınlanmaya başlanmasıyla Digitürk’e ilgi oldukça çoğalmış, Türkiye üzerinde birçok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlamıştır.

Digitürk Müşteri Hizmetleri

Digitürk, birçok kullanıcı ile çalışmaktadır. Bu nedenle de bazen sorunlar çıkabilmektedir. Kullanıcılar bu sorunlarla karşı karşıya kaldığında ise müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek detaylı bilgiye ve çözümlere ulaşabilirler.Bu numaradan sürekli olarak kesintisiz hizmet verilmektedir.

0212 473 73 73

Digitürk müşteri hizmetleri numarası ’tür.

Destek Verilebilecek Sorun ve Problemler

Digitürk hizmetine sahipsiniz. Sahip olduğunu hizmette izlemeniz gereken bir kanala ulaşamıyorsunuz. Bu durumda müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek hızlı bir çözüm sağlayabilirsiniz. Problemin neden kaynaklı olduğuna ve çözümünün nasıl olacağına kadar tüm bilgileri müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Digitürk için aldığınız uydunuz bir süre sonra bozulmuş olabilir. Bozulma durumunda da direk olarak müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. Başvurunuz sonucu yapmanız gerekenleri temsilciniz size bildirecektir. Adımları takip etmeniz sonucunda ise uydunuzun tamiri yapılacak veya yenisi gönderilecektir.

Digitürk ile ilgili bir şey bilmiyorsanız ve bilgi almak istiyorsanız da müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. Temsilci, size uygun seçeneklerle analiz yapacak, sizin için en uygun paketin detaylarını size bildirecektir.

Diğer tüm Digitürk hakkındaki sorun ve problemlerinizi destek hattı üzerinden bildirebilir ve çözüm arayabilirsiniz. Ayrıca Digitürk hakkında öneri ve düşüncelerinizi de bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz dikkate alınacak, uygun görülürse işlem yapılacaktır.

Eğer numarayı aradığınızda beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız numarayı aradıktan hemen sonra telesekreter konuşurken 0’ı tuşlayın. Bu şekilde sıralamaya alınacak ve en kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.