Doğuş Otomotiv, ülkemizde 1994 yılından itibaren hizmet veren otomotiv distribütör ağı olarak hizmet vermektedir. Doğuş Holding bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Hafif ticari araç, binek araç, ağır vasıta, endüstriyel motorlar ve deniz motoru gibi alanlarda üretim yapan 12 adet global ölçekli markanın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Ürün satışının devamında ülke genelinde 500’ün üzerinde yetkili bayisi bulunmakta ve servislerle hizmet vermektedir. Doğuş Otomotiv müşteri hizmetleri ürün satış öncesi ve satış sonrasında destek vererek memnuniyetinizi sağlamaktadır.

Doğuş Otomotiv Müşteri Temsilcisi

Doğuş Otomotiv müşteri hizmetleri 444 40 05 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Bu numaralı hattı kullanarak Doğuş Otomotiv Destek ve Doğuş Otomotiv Yol Yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ülke geneline yayılmış olan yetkili bayi, servis ve yol yardım ekipleri ile satış sonrasında da sizlere destek sağlanmaktadır. Doğuş Otomotiv müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yolda kaldığınız anları sorunsuz biçimde halledebilirsiniz. Aracınızda yaşanan sorunları, servis ihtiyacını ve genel bakım işlemlerini yine randevu alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Hangi Markalar Distribütörü

Doğuş Otomotiv, Scania, Volkswagen, Porsche, Bugatti, Lamborghini, Bentley, Skoda, SEAT ve Audi markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Binek ve ticari olarak bu markaların araçlarına ulaşabilirsiniz. Deniz motorları araçlarında ise Scania Engines markasının satışı gerçekleştirilmektedir. Thermo King markası ise Doğuş Otomotiv’in soğutma sistemleri içerisinde satışını yaptığı önemli markalardan bir tanesidir. Doğuş Otomotiv müşteri hizmetleri satılan tüm araçlar için destek vermektedir.

Doğuş Otomotiv

Doğuş Otomotiv, Türkiye’deki araç satış distribütörlüğünü genişleterek birçok alanda da yatırımlar yapmıştır. Yetkili bayi, servis ve yol yardım ağının yanı sıra sigortacılık, araç muayene, hızlı servis, filo kiralama, ikinci el araç ticareti, lojistik, yedek parça ticareti, aksesuar ticareti, tüketici finansmanı gibi birçok alanda yatırımlarda bulunmuştur. Sektör içindeki konumunu koruyarak yurtdışında da gelişimini sürdürmüştür. Ayrıca Doğuş Otomotiv 2004 yılından itibaren Borsa İstanbul’da halka arz edilmiş şekilde işlem görmektedir. Doğuş Otomotiv müşteri hizmetleri kanalı ile sanat öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da servis ve yol yardım çalışmalarının yapılması firmanın sürekli olarak konumunu korumasını sağlamıştır.