Dove ürünleri, ilk üretildiği dönemlerde tarihler 1955’i göstermektedir. Amerika üretimli başlanan çalışmalar daha sonrasında İngiliz kökenli Unilever şirketinin çatısı altında devam etmektedir. Üretim çalışmaları birçok ülkede yapılırken ortaya çıkarılan ürünler dünyanın dört bir yanında müşterileri ile buluşmaktadır. Dünyada yaklaşık 100 ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir. Ülkemizde de satışı yapılan Dove markası, Dove müşteri hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.

Dove Müşteri Temsilcisi

Dove müşteri hizmetleri hafta içi Pazartesi ve Cuma günleri arasında saat 09:00 – 18:00 aralığında hizmet vermektedir. Dove müşteri hizmetlerine 444 25 19 numaralı iletişim kanalıyla ulaşabilir ve Dove müşteri temsilcisine gereken soru ve şikayetlerinizi yöneltebilirsiniz. Dove markası, kullanıcılarının geri dönüşlerini dikkate alarak gelişmeye ve yenileştirmelere devam etmektedir. Markanın sosyal medya hesaplarına yazacağınız soru ve şikayetleriniz için de geri dönüş sağlanmaktadır.

Dove müşteri hizmetleri, Dove markasının satışını yaptığı tüm ürünlerin geri dönüş bildirimlerini kaydetmektedir. Sizlerin ürünler hakkındaki soru, öneri ve şikayetleriniz ürün portföyünün gelişmesine ve değişmesine olanak sağlayabilir. Dünya genelinde global bir marka olma hikayesinin temelinde mağduriyet yaratmayarak müşterilerin ilgi ve ihtiyaçlarına göre ürünler üretmek vardır. Memnuniyeti sağlanan her müşteri, Dove marka ürünlerin devamlılığını istemektedir.

Dove Ürünleri

Dove markası cilt temizliği, deodorantlar, saç bakımı ile ilgili özel seriler ortaya çıkararak kadın ve erkek kategorilerinde birçok ürünün satışı yapmaktadır. Çeşitlilik ve ihtiyaçlara yönelik çalışmalar sebebiyle farklı yaş grupları tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizde de satışı yapılmakta olan ürünlere de ilgi gösterilmektedir. Dove ürünleri hakkında satış öncesi bilgi almak ve satış sonrasındaki deneyimlerinizi paylaşmak amacıyla Dove müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.