D&R şirketinin isim anlamı Doğan Holding ve Raks grubunun baş harfleriyle oluşmuş olmasıdır. 1996 yılında kurulmuş ve ülke genelinde mağaza zincirleri oluşturarak herkesin ulaşabileceği potansiyele gelmiştir. Daha sonrasında ortaklık yapısında el değiştirmiş olsa da ismini korumuştur. Mağaza içerisinde kitaplar, kırtasiye ürünleri, müzik albümleri, filmler, elektronik ürünler, hediyelik ürünler ve oyuncaklar yer almaktadır. D&R müşteri hizmetleri, mağazalardan ve internet sitesi üzerinden satılan ürünlerin destek hizmetini sunmaktadır.

D&R Müşteri Temsilcisi

D&R müşteri hizmetleri 0850 266 37 37 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. D&R müşteri temsilcileri ile 09:00 – 21:00 saatleri arasında iletişim kurabilir, mağazalar ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aldığınız ürün ve hizmetlerin değerlendirmesini soru, öneri ve şikayet olarak bildirmeni halinde süreci takip edebilirsiniz. Bildirimlerinizi mail yoluyla dile getirmek için bilgi@dr.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

D&R müşteri hizmetleri, internet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin sipariş detayı, kargo takibi, sipariş iptali, ürün çıkarma, iade ve değişim işlemleri için gerekli bilgilendirme ve yönlendirme hizmetini sağlamaktadır. Çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak iade ve değişim talebinde bulunduğunuz ürünler için gerekli yönlendirmeleri sağlayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

D&R Satılan Ürünler

D&R, ürün seçenekleri bakımından geniş yelpazeye sahiptir. Kitap, e kitap, elektronik, hobi, oyuncak, kırtasiye, oyun, konsol, müzik, dergi, hediyelik eşya, spor, outdoor gibi ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kategoriler bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünlere D&R mağazalarından ulaşabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinde de yer almaktadır. İnternet sitesi üzerinde ürün çeşitliliği daha üst seviyede olmaktadır.

Ülke genelinde D&R mağazalarının adres ve telefon bilgilerine ulaşmak için D&R müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Büyükşehirler başta olmak üzere mağazalar birçok farklı şehirde bulunmaktadır. Alışverişlerini sürekli olarak D&R mağazalarından gerçekleştiren kişiler sadakat kartı olarak adlandırılan D&R Kart sahibi olmaktadır. Bu kart sayesinde satış fiyatına ekstra olarak indirimler uygulanmakta ve sadakatli olan müşteriler kampanyalardan yararlanmaktadır. D&R kart sahibi olan kişiler, kartlarını yanlarında taşımasalar dahi kayıtlı telefon numaralarını kullanarak indirimli alışverişlerden yararlanabilmektedir.