E-bebek ilk olarak bebek.com olarak internet ortamına girmiştir. Yeni bebek sahibi olmuş olan bir baba tarafından kurulmuştur. 2001 yılında bebek.com’u kurmuş olan Halil Erdoğmuş’un amacı bebek bakımına yönelik bilgi edinmek isteyen kişilerin bu ihtiyacını karşılamaktır. Şu an için İçerenköy Mh. Değirmen Yolu Cd. No:37 D:6  Ataşehir / Istanbul adresinde Genel Müdürlüğü bulunan firmanın çağrı merkezi numarası 0216 325 11 11 ‘dir.

E-bebek İletişim Numaraları

E-bebek.com e mail adresinden ulaşılabilen firma, 2001 yılından beridir anne ve babalara, anne adaylarına, baba adaylarına, emziren annelere ve çocuk yetiştirme alanında arayış içinde olan herkese  hizmet veriyor. Ebebek, bebek sahibi olmak isteyen, düşünen, hamile olup da bebek bekleyen ve bebeğini dünyaya getirmiş ve büyütme aşamasında olan aile ve ebeveynlere ihtiyaç duydukları ve duyabilecekleri her türlü bilgiyi, hizmeti ve fikirleri sunmaktadır. E-bebek iletişim kurmak amacıyla telefon numarasının yanı sıra ebebek.com linkini sunmuştur.

E-bebek’te Neler Var?

Bebek.com olarak yola çıkmış olan ve sonrasında e.bebek.com olarak devam eden firma, bir bebeğin bakımında ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin müşteriye ulaştırılmasını sağlıyor. İnternet üzerinden hızlı, kaliteli, pratik ve uygun koşul skalasında bebek ve çocuk ürünleri  teminini sağlamak adına ebebek.com geliştirilmiştir. ebebek.com’un diğer bir özelliğini ise Türkiye’nin ilk online bebek ürünleri alışverişi mağazası olma özelliğini oluşturmaktadır. ebebek, internet sitesinde elde ettiği başarı varyasyonunu fiziki mağazacılığa da taşıyarak güzel bir geçiş yapmıştır.

E-bebek Yalnızca Bebek Eşyası Mı Satıyor?

E-bebek, ailelerin bebek büyütürken yalnızca giyim ürünlerine ihtiyaç duymadığını gösteren yapısıyla dikkat çekiyor. Bir bebeği olan ailelerin tek ihtiyaçlarının yalnızca fiziksel ihtiyaçları olmadığını ortaya çıkarıyor. Ailelerin, bebek yetiştirirken her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmesini sağlarken, bu katkıları bilimsel profesyonellikle tasarlıyor.  Bu profesyonelliği ise Bebekoloji adıyla adlandırıyor. Bebeği anlama, bebeğin sıkıntılarını anlayabilme ve anlatabilme konusuna özen gösteriyor. Bu anlamda bünyesinde bu kuramlara uygun çalışanlar barındırıyor. E-bebek tüm iletişim kanalları üzerinden ulaşılabilir bir yapıya sahip oluşuyla da dikkat çekiyor.