Eminevim, ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli kampanyalar yoluyla fırsatlar sunan şirkettir. “Faizsiz ev almanın mucidi” sloganıyla ismini duyuran şirketin çalışma prensibi, imece usulüne dayanmaktadır. Faizsiz bir şekilde ev sahibi olmak isteyen kişilerin tamamından belirli aidatlar tahsil edilmekte ve bu birikim sonucunda satın alınan evler kurayla sahiplerini bulmaktadır. Ev alma sırasında ilk sıralarda yer almanız tamamen kura sistemi ile alakalıdır. Eminevim müşteri hizmetleri, Eminevim üyesi olmak isteyen kişilere bilgilendirici çalışmalar sürdürmektedir.

Eminevim Müşteri Temsilcisi

Eminevim müşteri hizmetleri 444 36 46 numaralı iletişim kanalından hizmet vererek çalışmaların işleyiş şekli hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır. Eminevim bünyesinde yer alarak ev sahibi olmak isteyen kişilere kampanyalar, ödemeler, satın alınabilecek evler ve çekiliş dönemleri hakkında bilgiler sunulmakta ve en yakın şubelere yönlendirme yapılmaktadır. Şirket Türkiye’nin birçok ilindeki şubeleriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Eminevim müşteri temsilcilerinden yazılı bir şekilde bilgi alabilmek için bilgi@eminevim.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Eminevim üyesi olan herkes 444 36 46 iletişim numarasını kullanarak soru, öneri, şikayet ve teşekkürlerini iletebilmektedir. Kişilerin karşılaşabilecekleri olası problemlerin çözümü için destek çalışmaları sürdürülmektedir. Ödeme miktarı ve ödeme düzeni hakkında yaşanabilecek problemlerin çözümü için müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın şubeye giderek çözüm yolu bulabilirsiniz. Eminevim üyeleri düşünce ve görüşlerini musterimemnuniyeti@eminevim.com.tr mail adresinden mesaj yoluyla bildirebilmektedir.

Eminevim Faizsiz Ev Almanın Mucidi

Eminevim, “Faizsiz ev almanın mucidi” sloganını benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye genelinde şubeleri ile ev sahibi olmak isteyen kişilere bilgi vermekte ve daha sonrasında Eminevim üyesi yaparak çekilişlerde yer alması sağlanmaktadır.

Eminevim bünyesinde yer alarak ev sahibi olmak için satın almak istediğiniz evin fiyatına göre seçeneklerden yararlanabilir ve çekilişe katılabilirsiniz. Bu sistemde belirli bir miktar peşinat alınmakta ve geriye kalan taksitler faizsiz bir şekilde kişiye aylık olarak yansıtılmaktadır. Kişiye özel taksit planından veya artan taksit modelinden yararlanarak bütçenize en uygun evi seçebilirsiniz. Peşinat vermeden de sisteme katılmanız mümkün ancak peşinat verenler sistem içerisinde daha şanslı görülmektedir. Eminevim bünyesinde yer alarak ev sahibi olmak için 444 36 46 numaralı Eminevim müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.