Emsan, 1971 yılında kurularak ev tekstli ve mutfak gereçleri üretimini gerçekleştiren bir firmadır. Kişilerin hayatlarındaki büyük zaman dilimlerini evlerinde ve mutfaklarında geçirdiğini ifade eden firma, bu süre zarfının kaliteli, şık ve sevgi ile sürdürülebilmesi için tasarımlarını şekillendirdiğini belirtmektedir. Üretimlerini “Mutfaktaki Mutluluk” sloganıyla gerçekleştirmektedir. Emsan müşteri hizmetleri aracılığıyla Emsan mağazaları ve ürünleri hakkında bilgi edinebilir, yaşadığınız sorunları çöümleyebilirsiniz.

Emsan Müşteri Temsilcisi

Emsan müşteri hizmetleri 0850 333 66 22 numaralı iletişim kanalı ile 09:00 – 18:00 saatleri arasında canlı olarak hizmet vermektedir. Emsan mağazaları ve ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Emsan müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın Türkiye üzerinde birçok mağazası bulunurken aynı zamanda internet üzerinden de satışlar gerçekleştirilmektedir.

Emsan mağazaları veya ürünleri hakkında soru, öneri ve şikayet bildirimleri oluşturarak süreci takip edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla, tüketici destekli politika benimsenmektedir. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş takibi, sipariş detayı, ürün iptali, kargo takibi, iade ve değişim gibi talepleriniz için Emsan müşteri hizmetlerini arayabilir ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Emsan İade ve Değişim

Mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz olarak iade etme hakkı müşterilere sunulmaktadır. Çeşitli sebeplerden dolayı iade işlemlerini başlatabilirsiniz ancak ürünlerin gerekli şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Orijinalliğinin bozulmamış, yıpranmamış, kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren ürünler kısa süre içerisinde iade onayından geçmektedir ve iade tutarı hesabınıza yatırılmaktadır.

Hasarlı veya eksik ürünler, kargo teslim alınırken kontrol edilmeli ve problemler için tutanak oluşturulmalıdır. Bu sayede ürünün iade işlemi daha kolay hale gelmektedir. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin iade işlem için “Alışveriş Geçmişim> Sipariş Detayı> İade Talebi” yönlendirmesini takip edebilirsiniz. Bu işlemler sırasında yaşadığınız problemleri çözümlemek ve bilgi almak için Emsan müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma, iade işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Belirtilen kargo firması ile gönderim sağladığınızda kargo ödemesi firmaya yansımaktadır.