English Home, evinizin dekorasyonu ve ihtiyaçları düşünüldüğüne tüm gereksinimlerinizi aynı çatı altında sunmaya çalışan üreticidir. Ev dekorasyonu alanında oluşturulan modayı uygun ve cazip fırsatlarla müşterilere sunarak kişilerin hayallerindeki evlere ulaşmalarına yardımcı olunmaktadır. Moda ve tarz bakımından İngiliz tarzı benimsendiği için English Home ismi oluşturulmuş ve satış politikası bu yönde şekillendirilmiştir. Evinizin her odası ve her alanı için uygun ürünler bulunmaktadır. English Home müşteri hizmetleri, markanın mağazaları ve ürünleri hakkında bilgilendirici hizmetler sunarken aynı zamanda satış sonrası destek hizmetini de yerine getirmektedir.

English Home Müşteri Temsilcisi

English Home müşteri hizmetleri 0850 724 0 346 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. English Home müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde sizlere en yakın mağazayı öğrenebilir, ürünler hakkında detaylı bilgiler alabilir, ödeme seçenekleri hakkında aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. English Home müşteri hizmetleri, mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri değerlendirmeniz için sizlere olanak sağlamaktadır. Görüşlerinizi ve bildirimlerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirebilir, süreci takip edebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alışverişler için sipariş detayı, sipariş takibi, ürün iptali, ürün ekleme, iade, değişim ve garanti işlemleri üyeliğiniz ile kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Karşılaştığınız problemler için 0850 724 0 346 numaralı English Home müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

English Home İade ve Değişim Koşulları

English Home prosedürlerinde iade ve değişim koşulları için belirtilen ifadelere göre, ürün elinize ulaştıktan sonra 30 gün içerisinde iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu süre zarfında, ürünlerinizi iade etmek için herhangi bir sebep aranmamaktadır. İade işlemlerinizi mağazalardan yapabileceğiniz gibi kargo aracılığıyla English Home merkezine de gönderebilirsiniz.

  • English Home internet sitesi üzerinden üyeliğiyle birlikte sipariş veren kişiler Sipariş Detayı> İptal & İade seçeneğine tıklayarak iade etmek istedikleri ürünü seçebilir ve belirtilen kodu alarak kargo yoluyla işlemini gerçekleştirebilmektedir.
  • English Home internet sitesi üzerinden üyeliği olmadan alışveriş yapan kişiler 0850 724 0 346 numaralı English Home müşteri hizmetlerini arayarak iade talebinde bulunabilmektedir.

Ürünlerin iade onayından başarı ile geçebilmesi için kullanılmamış, yıpranmamış, faturalı ve orijinal ambalajlarında olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürünler iade onayından geçmemektedir.