Enpara, QNB Finansbank çatısı altında dijital bankacılık hizmeti veren uygulamadır. 2012 yılında hizmete giren Enpara, QNB Finansbank’a bağlı olsa da bankacılık alanına yeni özellikler ve farklı öne çıkan hizmetler sunmuştur. Kullanıcı oranı artış göstermiş ve kullanıcılar tarafından beğenilen dijital bir bankacılık platformu haline gelmiştir. Enpara müşteri hizmetleri, cep şubesi ve internet şubesi üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemler için bilgi ve destek hizmetini sunmaktadır.

Enpara Müşteri Temsilcisi

Enpara müşteri hizmetleri 0850 222 36 63 numaralı iletişim kanalından çözüm odaklı destek hizmetini sunmaktadır. Enpara müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde Enpara hesabınıza ait tüm işlemleri gerçekleştirebileceğiniz gibi yaşadığınız problemler karşısında da çözüm odaklı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Enpara müşterisi olmayan kişiler, Enpara fırsatları ve kullanımı hakkında gerekli bilgilendirme hizmetini de bu kanal aracılığıyla alabilmektedir. Soru, öneri ve şikayet bildirimleriniz kayıt altına alınarak gerekli düzeltmeler ile birlikte geri dönüşler yapılmaktadır. Enpara müşteri hizmetleri her gün 08:00 – 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Diğer saatlerde ise sesli mesaj desteğini kullanarak sorunlarınızın çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Enpara cep ve internet şubesi aracılığıyla yapabileceğiniz işlemleri, Enpara müşteri hizmetleri aracılığıyla da yapabilirsiniz. Havale, EFT, fatura ödemeleri, para transferleri, bakiye sorgulama, kredi kartı limit sorgulama, kredi kartı borç sorgulama, kredi limit arttırma talepleri gibi birçok konuda hizmet verildiği gibi kredi kartınızın çalınması veya güvenlik ile ilgili tüm olası durumlarda hızlı güvenlik tedbirleri alınmaktadır.

Enpara Avantajları

Enpara, internet ve cep bankacılığı ile hizmet vermektedir. Banka şubeleri bulunmadığından kullanıcılara dijital bankacılığın fırsatlarını sonuna kadar yansıtmaktadır.

  • Enpara hesabınızdaki EFT ve Havale işlemlerinizde herhangi bir komisyon ödemeniz gerekmez. Bu detay tüm sözleşmelerde açıkça belirtilmektedir.
  • Neredeyse tüm bankaların senelik olarak kredi kartı kullanma bedeli talep etmesine karşın Enpara kredi kartı aidatı talep etmez. Bu durum da sözleşmede güvence altına alınmaktadır.
  • Kredi işlemlerinizde düşük faiz imkanından yararlanabileceğiniz gibi birikim hesaplarınızda daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.
  • Enpara dijital bankacılık görevini üstlenmiş olsa da ATM kullanımı gerektiren durumlarda QNB Finansbank ATM’lerinden yararlanabilirsiniz.
  • Bankanın müşterisi olmaya karar verdiğiniz anda adresinize gelen Enpara yetkilileri ile hesabınızı açabilirsiniz.
  • Enpara müşteri hizmetleri, kart kullanımınız ile alakalı tüm sorunlarda sizlerde yardımcı olmaktadır.