Enza Home, ev mobilyalarına yeni soluk kazandırmak için Yataş Grup tarafından oluşturulmuş bir markadır. Ürün yelpazesini modaya uyum sağlayarak ve de ihtiyaçları şekillendirerek oluşturan Enza Home, yaşam tarzlarına yeni bir renk oluşturarak evlerinizi şekillendirmeye devam ediyor. Enza Home müşteri hizmetleri, ürünlerin satış öncesindeki bilgilendirmelerini yaptığı gibi satış sonrasında da kurulum ve destek hizmetini sunarak memnuniyetinizi sağlamaktadır.

Enza Home Müşteri Temsilcisi

Enza Home müşteri hizmetleri 444 0 987 iletişim numarasından hizmet vermektedir. Enza Home müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde ürünler ve mağazalar hakkında bilgiler alabileceğiniz gibi satış sonrasında da kurulum desteğinden faydalanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin kargo takibini yapabilir, sipariş detaylarını öğrenebilir veya siparişler üzerinde işlem yapabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünlerin kurulumu ve teslimi için sizlerden randevu alınmaktadır. Randevu sistemi üzerinde yapacağınız değişiklikleri Enza Home müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Siparişleriniz üzerindeki teslimat adresi değişikliği veya randevu saati değişikliğini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Enza Home mağazaları dünyanın birçok şehrinde olduğu gibi Türkiye’de de yaygın bir şekilde bulunmaktadır. Üretim faaliyetleri Ankara ve Kayseri başta olmak üzere ülkemizde gerçekleştirilmektedir.

Enza Home Ürünleri

Enza Home markası, evlerinizin her köşesini şekillendirecek ve renk katacak ürünlerin üretimini yapmaktadır. Modaya uyum sağlayan ve farklı tasarımlarla ilginizi çekebilecek ürünlere sahip olabilmek için Enza Home mağazalarına ulaşabilir veya internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Enza Home markası koltuk takımları, köşe takımları, mutfak masası ve sandalyeleri, aydınlatmalar, yemek odası, sehpalar, yatak & yorgan, halı, yatak, baza, televizyon üniteleri ve ev tekstili gibi evinizin her detayını şekillendirecek ürünlerin satışını yapmaktadır. Belirli dönemlerde yenilenen tasarımlar koleksiyonları oluşturmaktadır. Ürün yelpazesinin genişliği ve ilgi çekiciliği sayesinde müşteri sayısını arttırmakta ve ürün hacmini yükseltmektedir.

Evini tamamen yenilemeyi düşünen veya büyük ölçüde Enza Home ürünlerini satın alacak kişiler çeşitli kampanyalardan faydalanabilmektedir. Enza Home müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek var olan kampanyalar hakkında bilgi alabilir ve ev dizaynı düşüncelerinizi şekillendirebilirsiniz. Bu kampanyalar koltuk takımlarından halılara kadar birçok farklı şekilde sunulmaktadır.