Ülkemizde sanayi kuruluşlarının arttırılması ve yerli üretimin tüm Türkiye’ye yayılması amacıyla başlatılan süreçte demir çelik fabrikalarına duyulan ihtiyaç gözlemlenmiş ve en kısa sürede bu fabrikaların faaliyete geçmesi belirtilmiştir. 1961 yılında temeli atılan Ereğli Demirçelik, 1965 yılında üretime hazır hale getirilmiştir. 1965 yılında üretime başladığında 0,4 milyon ton yassı çelik ve 0,5 milyon ton ham çelik üretimi gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip durumdaydı. Ereğli Demirçelik müşteri hizmetleri, üretim faaliyetlerini sürdüren fabrikanın müşteri destek hizmetini sunmaktadır.

Ereğli Demirçelik Müşteri Temsilcisi

Ereğli Demirçelik müşteri hizmetlerine 0372 329 49 88 veya 0216 578 82 00 iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Ereğli Demirçelik müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde ticaret platformu, direkt satış, sipariş ve ihaleler hakkında bilgiler alabileceğiniz gibi yaşayabileceğiniz tüm olası durumlarda da destek hizmetini alabilirsiniz.

Ereğli Demirçelik müşteri hizmetleri erdemir.sales@erdemir.com.tr mail adresinden de tüm soru, öneri ve şikayetlerinizi yazılı ve görsel bir şekilde iletebilirsiniz.

Ereğli Demirçelik Sürdürülebilirlik

Ereğli Demirçelik, üretim kapasitesi arttırmak ve sürekli olarak üretim çalışmalarına devam edebilmek adına sürdürülebilirlik politikasını benimseyerek çalışmalarını devam ettirmektedir. Üretim çalışmalarının ekonomiye katkısının yanı sıra çevreye, topluma ve iş gücünü sağlayan çalışanlara yönelik hassasiyetle çalışmalar sürdürülmektedir. Çelik üretimimin sanayi ve gelişim dünyası için gerekliliğini kavrayarak, “Daha az kaynakla daha çok değer” düşüncesi benimsenmiştir. Ereğli Demirçelik müşteri hizmetleri, sunulan hizmetin devamlılığını ve üretime sunulan büyük desteğin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla destek hizmetini oluşturmaktadır.