Evkur firmasının temelleri 1972 yılında atılmış olsa da perakende mağazacılığa giriş tarihi 1987 yılını bulmuştur. Tek bir mağaza ile faaliyetlerine başlayan firma, günümüzde 40’ı aşkın ilde onlarca mağaza ile hizmet vermektedir. Mağaza içerisinde elektronik ev eşyaları, elektronik eşyalar, beyaz eşya, spor aletleri, zücaciye, ev tekstli, halı, mobil, kozmetik ve giyim gibi birçok kategoride 68 bini aşkın ürün bulunmaktadır. Satışı yapılan ürünler yerli ve yabancı olarak kendini kanıtlamış markalardır. Evkur müşteri hizmetleri, ürünler, mağazalar, ürün satışı gibi bilgilendirme hizmetlerinin yanı sıra satış sonrasındaki işlemler için destek hizmetini de sunmaktadır.

Evkur Müşteri Temsilcisi

Evkur müşteri hizmetleri 0212 473 46 46 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Evkur müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde, Evkur mağazası ve internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri değerlendirebilir, soru, öneri ve şikayet olarak bildirim yapabilirsiniz. Satılan ürünler ve satış koşulları hakkında bilgi edinmek amacıyla Evkur müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Evkur müşteri hizmetleri, mağazalardan veya internet sitesi üzerinden alışveriş yapan müşterilere destek hizmeti sunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, kargo takibi, ürün iptali, iade ve değişim gibi işlemler için Evkur müşteri hizmetleri tarafından belirtilen talimatları takip edebilirsiniz. Gerekli yönlendirmeleri takip etmeniz durumunda kısa sürede işlemleriniz gerçekleşecektir.

Evkur İade ve Değişim

Evkur müşteri hizmetleri tarafından belirtilen prosedürlere göre, sipariş ettiğiniz ürünün elinize ulaşmasından itibaren ilk 14 gün içinde iade etme hakkına sahip olursunuz. İade etmek istediğiniz ürünün faturalı, orijinalliği bozulmamış, orijinal ambalajında ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi gerçekleştirilmez. İade süreci başarı ile sonuçlanan ürünlerin para iadesi 3 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Evkur mağazası ve internet sitesinde satılan bazı ürün kategorilerinde iade gerçekleştirilmez. Bu kategoriler yazılım, program, iç giyim, DVD, kaset, taşınabilir bilgisayar, bilgisayar sarf malzemeleri, kozmetik ürünleridir. Bu ürünlerde iade kabul edilmemesinin sebebi hijyen ve etik kurallarıdır. DVD gibi ürünlerin kopyalaması yapılabileceği için iade sürecinde kabul edilmez. İade ve değişim konusunda karşılaştığınız problemler hakkında yönlendirmeler almak için Evkur müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.