Faber Castell, 1761 yılında kırtasiye araç ve gereçleri üretimine başlayan ve günümüzde sektör içerisinde önemli bir konumda yer alan şirkettir. Kurucusu Kaspar Faber’dir ve ilerleyen süreçte şirketin yönetim süreci devamlı olarak ailenin üyeleri tarafından gerçekleştirilmiştir. Almanya’da kurulmasına karşın merkez binası Amerika’da bulunmaktadır. Birçok ülkede üretim aşaması gerçekleştirilirken global ölçekte satış yapılmaktadır. Faber Castell müşteri hizmetleri, Türkiye’de de satışı gerçekleştirilen ürünlerin satış öncesi bilgilendirme ve satış sonrası destek hizmetini sunmaktadır.

Faber Castell Müşteri Temsilcisi

Faber Castell müşteri hizmetleri 0850 224 23 35 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Faber Castel müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerle Faber Castell markalı ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir, satışı yapılan mağazaları öğrenebilirsiniz. Mağazalardan veya internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri olumlu veya olumsuz şekilde değerlendirmek için soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirimler yapabilirsiniz. Bildirimleriniz süreç haline getirilmekte ve sizlerin de takip edebileceği şekilde sonuçlandırmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Faber Castell ürünlerinin satışını gerçekleştiren birçok kırtasiye satış mağazası ve internet sitesi bulunmaktadır. Yaptığınız alışverişlerin sorumluluğu o mağazalara aittir ve iade & değişim gibi süreçler için belirledikleri prosedürler uygulanmaktadır. Mağazalar veya internet siteleri üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerin orijinalliğini sorgulamak için Faber Castell internet sitesini ziyaret edebilir veya 0850 224 23 35 numaralı Faber Castell müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Faber Castell Ürünleri

Faber Castell markası adı altında her yaş grubundaki kişilerin kırtasiye ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin üretimi gerçekleştirilmektedir. Ürünler kalem, silgi, yapıştırıcı & düzeltici, kalemtıraş, textliner, oyun hamuru, dosyalar, teknik çizim ürünleri, boyama ürünleri, aksesuar, uç, markör, yapışkan notluk, defter, sanatsal ürün ve makas olarak kategorilere ayrılmakta ve kategori içerisinde geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ürünlerin her ekonomik seviyeye hitap edebilmesi amacıyla farklı kalitelerde ve lüks düzeyde üretimler de gerçekleştirilmektedir. Bu sayede küçük yaş gruplarından yetişkin bireylere kadar herkes ihtiyaçları doğrultusunda Faber Castell marka ürünlerden yararlanabilmektedir. Satın aldığınız ürünler hakkında yaşayabileceğiniz olası problemlerin çözümü için Faber Castell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.