Faik Sönmez, Türkiye’de kadın hazır giyim alanında üretim gerçekleştiren markadır. Kurucusu Faik Sönmez’in ismini taşımaktadır. Tekstil alanındaki ilk çalışmalarına 1950 yılında terzi olarak başlayan Faik Sönmez, artan talepleri karşılamak adına marka oluşturmayı tercih etmiş ve yıllar boyu oluşan tecrübesini modaya aktarmıştır. Terzilik tecrübelerinden yola çıkarak beden ölçüleri üzerinde çalışmalar yapması ile ürünlerin herkesi rahat hissettirdiğini ifade etmektedir. Faik Sönmez müşteri hizmetleri, mağazalar ve internet sitesi üzerinden satışı yapılan ürünleri tanıtıcı ve destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Faik Sönmez Müşteri Temsilcisi

Faik Sönmez müşteri hizmetleri 0212 225 21 21 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Faik Sönmez müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde sizlere en yakın mağaza, satılan ürünler ve satış politikası hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Destek ekibinin birinci amacı olarak ürünleri tanıtmak ve müşterilerin görüşlerini kayıt altına almaktır. Sizler de satın aldığınız ürünleri soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında değerlendirmek için müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Alışverişlerinizi internet sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz takdirde destek hizmetlerini yine Faik Sönmez müşteri hizmetleri aracılığıyla alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, sipariş iptali, sipariş takibi, ürün iptali, ürün ekleme, garanti, değişim ve iade işlemleri için belirtilen prosedürleri takip edebilir, destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

Faik Sönmez müşteri temsilcisi ile yazılı bir şekilde görüşme gerçekleştirmek için info@faiksonmez.com mail adresini kullanabilirsiniz. Mail adresinden gönderdiğiniz mesajlar incelenerek araştırması tamamlandıktan sonra sizlere geri dönüşü sağlanmaktadır.

Faik Sönmez İade ve Değişim Koşulları

Faik Sönmez mağazaları ve internet sitesi üzerinden satın alınan ürünler için belirtilen iade süresi, ürüne ulaştığınız günden itibaren 30 gün olarak belirlenmiştir. İade etmek istediğiniz ürünleri mağazalar veya internet sitesi “İade İşlemleri” yoluyla teslim edebilirsiniz. Ürünlerin kullanılmamış, faturalı ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Tekrar satışa uygun olmayan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmemektedir. Bunlara ek olarak abiye ve aksesuar ürünlerinde tekrar iade söz konusu değildir. İade onayı alan ürünlerin para iadesi ortalama 7 gün içerisinde gerçekleşmektedir. Ürünler ve işlemler konusunda yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için Faik Sönmez müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.