Fakir firması, 1933 yılında Almanya’nın Stuttgart şehrinde kurulmuştur ve elektrikli ev aletleri üretimi gerçekleştirmektedir. Kelime olarak Almanca “aile” anlamını taşımaktadır. İnsanların istek ve ihtiyaçlara yönelik olarak üretim çalışmalarını şekillendiren Fakir, AR-GE çalışmalarını da Almanya’da gerçekleştirmektedir. Dünya genelinde global pazarlarda 100’ü aşkın ülkede Fakir ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Fakir müşteri hizmetleri, elektrikli ev aletleri satışı yapan firmanın satış öncesi bilgilendirme ve satış sonrasını destek hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Fakir Müşteri Temsilcisi

Fakir müşteri hizmetlerine 444 0 241 numaralı iletişim kanalından ulaşarak satın almak istediğiniz ürünler hakkında detaylı bilgiler alarak en yakın mağazaya veya internet satış sitesine yönlendirilebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerden yararlandıktan sonra karşılaştığınız durumları soru, öneri ve şikayet olarak yetkili birimlere ulaştırabilir ve durum çözümlenene kadar takip edebilirsiniz.

Fakir müşteri temsilcisi, Fakir marka elektrikli ev aletlerinin servis, kurulum ve garanti işlemlerinde destek hizmeti sunmaktadır. Satın aldığınız ürünlerin kurulum aşamasından arıza aşamasına kadar yaşadığınız tüm problemler için servis desteğinden yararlanabilirsiniz. Fakir müşteri hizmetleri ile kuracağınız bağlantı sonucunda sizlere en yakın servis hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Garantisi dolmuş olan elektrikli ev aletleriniz için başvuru yapabilir ve garanti süresinin uzamasını sağlayabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler için sipariş detayı, sipariş iptali, ürün iptali, iade, değişim, kargo takibi gibi işlemlerinizi de Fakir müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Fakir Garanti Süresi

Fakir marka ürünlerde garanti süresi, ürünün sizlere ulaştığı ilk günden itibaren başlar ve toplam 2 yıl olarak belirlenmiştir. 2 yıl boyunca sizlerin sorumlu olmadığı arızalar Fakir Servisleri tarafından onarılmaktadır. Garanti süresi dolmuş ürünlerin garanti süresini uzatmak için Fakir müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz. Bu sözleşmeyi uzatmanız dahilinde arızalarınız için yine servise başvurabilirsiniz.

Fakir markası, ülke genelinde birçok satış ve servis noktası bulundurmaktadır. Fakir müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sizlere en yakın Fakir satış noktasını bulabilir ve satın aldığınız ürünlerin kurulum ve onarım işlemleri için Fakir servis noktasını öğrenebilirsiniz. Garanti ve servis işlemleri sırasında karşılaştığınız tüm sorunları Fakir müşteri temsilcisi aracılığıyla bildirebilirsiniz.