Fiba Grup bünyesine 2010 yılında katılan Fibabanka “Anlarız hızla, çözeriz hızla” misyonu ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Fibabanka, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’de toplam 61 şubesi ve yaklaşık 1.600 çalışanı ile kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Fibabanka, dijitalleşme vizyonu, tabana yaygın bankacılık anlayışı, mutlu çalışan ve müşteriler yaratmak hedefleriyle Türkiye’nin en sevilen bankası olmak için ürün, servis ve hizmetlerini geliştirmeyi hızla sürdürmektedir. Fibabank’ın 2 önemli iştirakı Fiba Portföy ve Finberg’dir. 2013 yılında kurulan ve portföy yönetim hizmeti sunan Fiba Portföy, kurumsal ve bireysel müşterilerin yatırım ve emeklilik fonunu yönetmektedir. 2018 yılında kurulan yatırım ve finansal teknoloji girişimi Finberg ise startup girişimlere ortak olmayı, girişimcilerle birlikte yenilikçi finansal ürünler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Fibabanka Müşteri Temsilcisi

Fibabanka, hızlı ve kolay bankacılık çözümleriyle şubelerinin yanı sıra www.fibabanka.com.tr adresinden hizmet verirken, 444 88 88 numaralı çağrı merkezini tuşlayarak soru ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Telefon bankacılığı, internet ve mobil bankacılık kanalları ve sosyal medya hesapları aracılığıyla her daim müşterilerinin yanında yer almaktadır.  Mevcut banka hesaplarınız ile ilgili sorun ve değişim işlemlerini gerçekleştirebilir, sizlere en uygun krediler hakkında net bilgiler edinebilirsiniz. Fibabanka’nın her kişiye ve kuruma özel hazırladığı kredi paketlerinden yararlanabilirsiniz. Birçok konudaki ihtiyaç kredilerinden yararlanmak, Fibabanka müşterisi olmak veya birikim yapmak istiyorsanız yine 444 88 88 numaralı çağrı merkezi numarasından Fibabanka müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Görüşlerinizin önemli olduğunu her fırsatta belirten Fibabanka, sorunlarınız karşısında yine çözüm odaklı yaklaşmaktadır.

Fibabanka Vizyonu

Türkiye’nin en sevilen bankası olmayı vizyonu haline getiren Fibabanka, misyon olarak insanların hayatını kolaylaştıracak en hızlı bankacılık hizmetini sunmayı hedeflemektedir. Kurumsal yönetim ilkelerini benimseyerek sorumlu, şeffaf, adil ve hesap veren bir banka olan Fibabanka, çevreye ve topluma saygı çalışmaları yürütürken samimi ve sonuç odaklı politikayı benimsemiş durumdadır. Bankacılık anlayışına yeni bir anlayış kazandıran Fibabanka, yenilikçi ve modern düşünceleriyle ön planda yer almaya başlamıştır.