Flormar 1950 yılında modanın kalbi olan Milano şehrinde kurulmuştur. Kozmetik ve güzellik alanında üretim yapan bir şirkettir. 1970 yılında merkezlerini İstanbul’a taşımışlardır. Kozmetik sektöründe lider konumda olan Flormar şirketi 110 ülkede 40 bin satış noktasına ulaşmıştır. Türkiye’nin ilk 500 ihracatçısı arasında yer almaktadır. Flormar firması ile ilgili güçlü bir iletişim ağı ve çağrı merkezleri bulunmaktadır. Çağrı merkezi 0850 333 03 19 numaralı telefon ile müşteri hizmetlerine iletişim sağlayabilir tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Ayrıca internet siteleri olan www.flormar.com.tr adresinden mail yolu ile bilgi alabilirsiniz.

Flormar İade İşlemleri

Satın alınan her ürün firma tarafından garanti altındadır. Web sitelerinden ya da satış noktalarından aldığınız ürünü ambalajı bozulmadan ve kullanmadan 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İletişi formunu doldurduktan sonra ürünü karşı ödemeli olarak Flormar merkezine kargo yapabilirsiniz. Ürününüz incelemeye alınır ve en kısa sürede tarafınıza mail ortamında geri dönüş yapılır. Bu süreç fatura edilen tarihten itibaren 7 iş günü olarak belirlenmiştir. İade işleminizin onaylanması halinde 5 iş günü içinde kredi kartınıza firma tarafından geri ödemeniz yapılmaktadır.

Flormar Sipariş Verme Süreci

Flormar firmasından ürün almak ve sipariş vermek için internet adresleri www.flormar.com.tr adresine kayıt olup üyelik başlatmanız gereklidir. Aradığınız ürünü sitenin üzerinde yer alan sekmelerden çok rahat bulabilir ve sipariş adımlarına ekleyebilirsiniz. Online olarak gerçekleşen sipariş verme yönteminde ekleme ya da çıkarma yapılamaz.

Vermiş olduğunuz siparişlerde 75 TL ve altı kargo ücreti müşteriye ait olup 75 TL üstü alışverişlerde kargo ücreti ödenmez. Sipariş tamamlandıktan sonra 2 iş gününde kargoya verilmiş olur. Flormar yurt içi kargo firması ile çalışmaktadır ve müşteri kargoları bu kargo aracılığı ile ulaşacaktır. Siparişler ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Flormar Müşteri Hizmetleri

Flormar şirketinin satış noktaları hariç online sistem ile sipariş sistemi mevcuttur. Soru görüş ve önerileriniz için 0850 333 03 19 numaralı telefon ile müşteri hizmetlerine ulaşabilir siparişleriniz hakkında yetkililerden bilgi alabilirsiniz.