Fuse Tea, The Coca Cola Company şirketine bağlı olarak buzlu çay üretimi gerçekleştiren içecek markasıdır. Global pazarlarda “Fuse Tea” ismini kullanmakta iken Türkiye’de daha rahat okunması amacıyla Fuse Tea ismini almıştır. Gazsız içecekler alanında da pazar payı almak isteyen Coca Cola şirketi, bu alandaki Fuse Tea yatırımı ile beklenen karşılığı almış olarak gözükmektedir. Fuse Tea müşteri hizmetleri, Türkiye’de de satışı yapılan ürünlerin tanıtıcı ve destek hizmetlerini yerine getirmektedir.

Fuse Tea Müşteri Temsilcisi

Fuse Tea müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için 0850 201 30 65 numarasını kullanabilirsiniz. Fuse Tea müşteri temsilcisi satışı yapılan ürün ve çeşitleri hakkında bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Tüketici veya satıcı olarak görüşme gerçekleştirebilir, talepleriniz doğrultusunda Fuse Tea bayisi olabilirsiniz. Fuse Tea ürünlerini değerlendirmek ve deneyimlerinizi paylaşmak için müşteri hizmetlerine bildirim oluşturabilirsiniz. Bu bildirimler değerlendirilerek sizlere geri dönüş sağlanmaktadır.

Fuse Tea müşteri hizmetleri ile yazılı ve görsel bilgiler sunarak iletişim kurmak için iletisimmerkezi@fusetea.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Bu alanda kişisel bilgilerinize ek olarak soru, öneri veya şikayetinizi anlatan talebinizi iletmeniz durumunda en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır. Şikayet bildirimlerinde sorun yaşadığınız ürün ve bayi numarasını mesajınıza ekleyerek sorunların daha kısa süre içerisinde çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Fuse Tea Ürünleri

Fuse Tea, Coca Cola firmasının gazsız içecekler sektöründe de pazar payını arttırmak için kurduğu markadır ve bu hamlenin karşılığı satış hacminin artmasıyla birlikte alınmıştır. Soğuk çayı çeşitli meyve aromalarıyla birleştirerek müşterilerin beğeneceği yeni bir lezzet ortaya çıkarmıştır. Lezzetinin yanı sıra içecek içerisinde koruyucu madde ve renklendirici bulunmamaktadır.

Yemek yerken, ders çalışırken veya diğer aktiviteler sırasında gazsız içeceklerden yararlanarak serinlemek isteyen kişiler için ideal bir tat oluşturan Fuse Tea markası, ülkelerin geleneklerine ve damak tatlarına hitap etmek amacıyla çeşitli değişiklikler yapmaktadır. Türkiye’deki çay sever sayısının yüksek olması sebebiyle birçok meyve aromalı seçenek satışı sunulmuştur. Fuse Tea ürünleri hakkındaki deneyimlerinizi, sorularınızı ve görüşlerinizi bildirmek için Fuse Tea müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.