Garanti Bankası 1946 yılında Ankara’da kurulduğu dönemden 31 Mart 2019 tarihini itibariyle 423 milyar Türk Lirası’nı aşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda. Garanti Bankası 2010 yılından bu yana ana hissedarı BBVA ile yaratılan birlikteliğiyle Türkiye ekonomisine değer katıyor. Garanti Bankası, Haziran 2019 tarihinden itibaren faaliyetlerini “Garanti BBVA” markasıyla sürdürmektedir. Kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, özel ve yatırım bankacılığı, ödeme sistemleri dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında çalışmalar yürüten Garanti BBVA, Hollanda ve Romanya’da ki uluslararası iştiraklerinin yanı sıra bireysel emeklilik ve hayat sigortası, finansal kiralama, faktöring, yatırım ve portföy denetimi alanlarındaki finansal iştirakleri ile bütünleşmiş bir finansal hizmetler grubudur.

GARANTİ BBVA Müşteri Temsilcisi

Garanti Bankası, müşterilere daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için ihtiyaçlara yönelik farklı şube tipleri ve genel müdürlüklerde sürekli ilerlemeyi hedefleyen birçok farklı departman kurmuş bulunmaktadır. KOBİ, Bireysel, Kurumsal, Ticari ve Özel Bankacılık ürünleri oluşturarak uzman bankacılığı amaç edinmiştir. Hızlı ve kapsamlı hizmet anlayışını yaygın bir şube ağına dönüştürerek ve 4.100’ü aşkın ATM açarak hizmet alanını maksimum seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Garanti BBVA müşteri iletişim merkezine 444 0 333 numarasını kullanarak ulaşabilir, soru ve sorunlarınızı dile getirebilir ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Krediler, kredi kartları, mevduat hesapları, proje finansmanı, sigorta ve emeklilik gibi birçok konuda 444 0 333 numaralı iletişim numarasını kullanabilirsiniz.  Ayrıca www.garantibbva.com.tr adlı web sitesindeki Bize Yazın formunu doldurarak Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Amaçları

Tüm paydaşlarına değer yaratarak sürdürülebilir büyüme sağlamak amacıyla ilerleyen Garanti BBVA, stratejisini, müşterilere karşı her zaman şeffaf, anlayışlı ve sorumlu bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunarak müşterinin konforunu ve deneyimini sürekli olarak iyileştirme ilkesi üzerine çalışmaktadır. Çağın olanaklarını herkese sunmayı amaçlayan Garanti BBVA, Türk bankacılık sektöründe ilerlemeye devam ediyor. Bireysel müşteri hizmetlerinin yanında birçok alanda KOBİ’lere, kadın girişimcilere ve esnaflara destek sunmaya devam ediyor.