Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 3 akıllı telefon markasından biri olan General Mobile, en yeni teknolojileri müşterilerine sunarak uluslararası bir marka yaratma fikriyle kuruldu. Üstün kalite standartlarında, ulaşılabilir, güncel teknolojilere sahip akıllı mobil çözümler geliştirmektedir. General Mobile, stratejik iş ortağı Google ile Android One projesini başlattı. Avrupa’nın ilk Android One ürününü lanse eden General Mobile, dünyada Android One programının en başarılı iş ortağı oldu. General Mobile kendi alanlarında dünyanın en iyileri ile iş birliği yapmaktadır. Android One programı kapsamında dünya devi Google ile 2014 yılında stratejik iş ortaklığı yapmıştır. Ayrıca Foxconn, Qualcomm, Corning, Sony, Panasonic ve Dolby firmaları ile de iş ortaklığı yaparak kaliteli ürün geliştirme stratejisine devam etmektedir.

General Mobile Müşteri Temsilcisi

General Mobile, geniş müşteri potansiyeline ulaşmak için uzun vadede istikrarlı bir fiyat politikasıyla hareket etmiştir. Böylece hem kullanıcıların hem de iş ortaklarının güvenini kazanmayı başarmıştır. Satış sonra sağladığı hızlı servis hizmeti ile rakiplerinden farklılaşmaktadır. Servis merkezlerinde 24 saatte çözüm sağlayarak, satış sonrası memnuniyeti ön planda tutmaktadır. 0850 955 15 15 iletişim numarasından General Mobile çağrı merkezine ulaşabilir, telefonunuz hakkında yaşanan sorunlar ve sormak istediğiniz sorular hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Satın aldığınız ürün hakkında bilgilendirme, arızalanan ürününüz için servis kaydı oluşturma ve onarım fiyatlandırma işlemlerini de halledebileceğiniz gibi en yakın servis noktasını da öğrenerek cihazınızın sorunlarını çözüme kavuşturabilirsiniz. 0850 955 15 15 iletişim numaralı çağrı merkezi hafta içi 08:30- 18:30 (Pazartesi-Cuma) arasında hizmet vermekteyken 0553 507 18 18 numaralı Whatsapp hattını kullanarak da iletişiminizi Whatsapp yoluyla sağlayabilirsiniz.

General Mobile Vizyonu

General Mobile, Dünya Mobile Kongresi’nde Google tarafından kalite odağı yaratıcılığı ve Android’in yeteneklerini en iyi şekilde kullanan marka olarak “Android European Hero” ödülüne layık görüldü. Fiyat performans açısından sunduğu cazip teklifler sayesinde müşterilere ulaşma hızını arttıran General Mobile, bunun ödülünü en çok kullanılan telefonlar sıralamasına girerek almaktadır. Teknolojiyi, tasarım, fiyat ve performans üçgeninde değerlendirerek tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarırken satış sonrası politikasıyla da güven toplamaktadır.